Univers – garážová vrata

Pokud sháníte kvalitní a cenově přijatelná garážová vrata, pak právě pro Vás bude následující článek jistě zajímavý. Pokud už vás nebaví číst různé nabídky vrat a studovat přiložené materiály, pak již nemusíte. Našli jsme pro Vás špičkového výrobce garážových vrat, které vynikají svojí kvalitou.

V následujících řádcích Vám představíme společnost, která patří mezi špičky v oblasti stínící techniky a vratových systémů.

Firma Univers Tech s.r.o. byla založena v roce1990 av současné době se řadí mezi největší společnosti v tomto sortimentu na českém trhu. Sídlo společnosti i výroba je situována v Kladně.

Navštivte s námi webové stránky univers.cz/garazova-vrata, kde naleznete opravdu široký výběr garážových vrat značky DoorHan.

Garážová vrata bychom měli vybírat s rozvážením a raději si nechat poradit od odborníků. Vrata od této společnosti jsou české výroby a vyznačují se precizním zpracováním a vysokou kvalitou.

Každý kus vrat se vyrábí na míru dle přání zákazníka, což Vás jistě potěší. Garážová vrata DoorHan jsou nabízeny v 8 standardních barvách dle vzorníku RAL a v 6 barvách imitace dřeva.

Mezi nejoblíbenější vrata patří sekční vrata a jsou určeny pro nejběžnější rozměry garáže.

Sekční garážová vrata jsou složeny ze sendvičových panelů, které se vyrábějí na automatické lince. Samotný panel těchto vrat se skládá ze dvou vrstev ocelových plechů s výplní z polyuretanové pěny, která má vynikající izolační vlastnosti.

Vybírat si můžete z pestré škály barev a k dispozici jsou pro vás dva typy sekčním vrat a to Typ RSD 01 nebo Typ RSD 02. Sekční garážová vrata jsou populární také díky tomu, že nevyžadují žádné prostorové omezení.

Dalším typem nabízených vrat jsou průmyslová garážová vrata, která jsou vhodné do různých výrobních hal, parkovišť, skladů nebo do jiných otvorů velkých rozměrů. Průmyslová vrata DoorHan jsou určeny pro častý provoz a díky zesíleným pantům Vám zajistí plynulý provoz za jakýchkoliv podmínek.

Průmyslová garážová vrata se vyrábějí také ve dvou typech a to buď ze sendvičových nebo z panoramatických panelů. Sendvičové panely se skládají ze dvou silných pozinkovaných plechů s výstuhou pro maximalní pevnost.

Garážová vrata vyrobeny z panoramatických panelů se umísťují většinou do prosklených budov, tak aby bylo vidět dovnitř. Tyto vrata se skládají z hliníkové slitiny a jako zasklení se používá polykarbonát nebo akrylové sklo.

Na webu univers.cz/garazova-vrata naleznete veškeré informace o jednotlivých typech garážových vrat, fotogalerii, ceník, návody, vzorníky a mnohé další. Všechny součásti vrat DoorHan jsou vyrobeny pouze na certifikovaných strojích světové úrovně.

Po vyřízení objednávky Vám jsou garážová vrata dodány do 3 týdnů a to včetně montáže. Záruka je poskytovaná standardně 24 měsíců. Ovšem v případě požadavku na delší záruku je možnost individuálního řešení. Vše záleží na domluvě a věřte, že společnost Univers Tech s.r.o. vychází ráda svým zákazníkům vstříc.

Vše si vyřídíte z pohodlí domova bez zbytečných stresů v kamenných prodejnách. Nakupujte chytře a výhodně, právě tato společnost Vám to umožní.

Garážová vrata vybírejte pečlivě, přeci jen je to investice na dlouhou řadu let. Vyškolení odborníci Vám rádi poradí a pomůžou s výběrem garážových vrat. Hledáte-li tedy opravdu kvalitní garážová vrata a nechcete si přitom zruinovat váš rodinný rozpočet, pak se obraťte na tuto firmu.