Víme, kam pro kvalitní hliníkové lešení holandského výrobce

Víme, kam pro kvalitní hliníkové lešení holandského výrobce

Víme, kam pro kvalitní hliníkové lešení holandského výrobce
MichaelGaida / Pixabay

Lešení je jedním ze základních stavebních kamenů stavebnictví a přidružených odvětví. Oprava bytového či rodinného domu se bez něj zkrátka neobejde, ať se nám to líbí nebo ne. Kvůli jednomu nátěru fasády nebo opravě ale dozajista nebudeme nové lešení kupovat. Pro tyto případy je dobré obrátit se na specializované firmy, které kromě prodeje lešení nabízí také jeho pronájem a zapůjčení. Jednou z těchto firem je i společnost LEHMANN TECHNIK ČR s.r.o., která má svou provozovnu v Praze na adrese Kamýcká.

Jaké druhy lešení vlastně existují?

Lešení je hned několik typů. Na výběr máte jeho klasickou hliníkovou variantu, která se vyznačuje vysokou nosností, perfektní stabilitou, dlouhou životností, ale především lehkostí, která je v oblasti stavebnictví nedocenitelná. Hliníkové lešení je ovšem jedním nikoli jediným typem lešení, s nímž se můžete na našem trhu setkat. K dispozici je také lešení ocelové, sklolaminátové, dřevěné, ale dokonce i bambusové, které nachází uplatnění zejména v asijských zemích. Kromě materiálů ovšem můžeme lešení rozdělovat také podle jeho konstrukce a tvaru. Zde máme na výběr lešení trubkové a systémové. Společnost LEHMANN TECHNIK ČR s.r.o. se ale primárně specializuje na prodej a pronájem lešení Praha.

Tip na článek  Hledáte práci? Dělejte to efektivně!

Pár slov o společnosti Lehmann Technik ČR s.r.o.

Firma Lehmann Technik ČR s.r.o. byla založena v roce 1994. Od té doby se specializuje především na prodej a pronájem hliníkového lešení a hydraulických plošin té nejvyšší kvality. Společnost ale kromě výše uvedeného dodává na český trh také závěsné a šplhací lávky a jako jediná v celé České republice nabízí také ucelenou řadu schodišťových robotů, jež naleznou uplatnění při přepravě těžkých předmětů do schodů. V rámci prodeje a pronájmu hliníkového lešení naleznete v sortimentu společnosti pojízdné hliníkové věže od holandského výrobce Custers hydraulica B. V., které vynikají perfektní stabilitou, perfektním řemeslným zpracováním i funkční jednoduchostí.

Lešení Praha vám nabízí firma Lehmann Technik ČR s.r.o.