Výborné kafíčko z kávovaru

Navštěvujete kavárny a rádi si pochutnáte na dobré kávě? Dopřejte si dobrou kávu i v pohodlí domova s vašimi přáteli či blízkými. Kupte si Espresso Bosch Tassimo a vychutnejte si dobrou a kvalitní kávu kdykoliv budete chtít.

Espresso Bosch Tassimo je přístroj na přípravu kávy, který se hodí prakticky kamkoliv. Díky svým malým rozměrům jej ocení především ti, kteří mají doma malou kuchyňku nebo málo místa v kanceláři. Přístroj Espresso Tassimo uspokojí každého milovníka kávy. V nabídce naleznete různé modely a to jak základní verze, tak i modely, které jsou určené pro náročné zákazníky. Obsluha je snadná a především v této době se tento přístroj může stát zajímavým tipem na vánoční dárek.

Tip na článek  Kotvičník vás intimně nažhaví

Vybrat si můžete ze široké nabídky nápojů, které lze v tomto přístroji připravovat. Příprava nápojů probíhá pomocí T Disc kapslí, které jsou dodávány od takových značek, jako je Jacobs Krönung či Milka. Připravit si tak můžete silné espresso, lahodné Caffé Crema, voňavé Cappuccino, klasické či karamelové Latte Macchiato i horkou čokoládu. Velmi inteligentní je i samotná příprava, kdy pomocí rozpoznání čárového kódu nápoje se přístroj uzpůsobí vybranému nápoji. Sám si nastaví délku a teplotu spaření, objem nápoje a připraví vám tak perfektní požitek z každého šálku. Nechte hýčkat a vychutnejte si tak maximální požitek z každého šálku lahodného nápoje.

Přístroj je nejen intuitivní, snadno ovladatelný a automaticky si nastavuje vše potřebné pro konkrétní nápoj, ale Bosch Tassimo je i energeticky úsporný. Díky automatickému stand-by modu se po použití sám vypne. K přípravě nápoje vám pak stačí pouhé stisknutí jednoho tlačítka a váš nápoj se ihned začne připravovat.

Tip na článek  Bojujete s alergiemi?