Výroba razítek online do 24hod.

Sháníte rychlou výrobu razítek bez zdlouhavých procesů? Pak pro Vás máme skvělý typ na razítka Modico, která si můžete sami navrhnout online dle vašich představ během třech snadných kroků.

Navštivte s námi web razitko-na-pockani.cz a vytvořte si kvalitní razítka s výjimečným designem a perfektní kvalitou.

Razítka Modico jsou unikátní především tím, že neobsahují žádný otáčecí mechanismus, tudíž stačí opravdu krátký stisk a razítko indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Další velikou výhodou je také to, že se razítko nezasekává. Inkoust prochází přes otevřené póry štočku. Díky tomuto propracovanému systému umožňuje razítko i otisk fotografií,  grafiky, jemných linek a písma ve velikosti od 4 bodů. Výroba razítek podléhá nejmodernější technologie s mimořádnou přesností.

Razítka Modico vám zaručují excelentní kvalitu otisku, dokáže i stínovat a tiskne slabé linky a reprodukuje fotografie. Razítka na počkání jsou velice oblíbená a stále více vyhledávaná. Dodací lhůta je 24 hodin od objednání s dopravou zdarma.

V nabídce naleznete kancelářská razítka, kapesní, velkoplošná i razítka v tužce, dále také datumovky a rychleschnoucí razítka. S jedním polštářkem uděláte až 15.000 otisků. Navíc máte 7 let garanci proti zaschnutí. Navrhněte si sami razítka levně a budete nad míru spokojeni.

Pořiďte si i vy razítko Modico a přesvědčte se sami o jeho bezkonkurenční kvalitě zpracování.