Výstavba rodinných domků – bydlete ve svém

Rádi byste si postavili nové nebo zrekonstruovali stávající bydlení? Nevíte si sami rady, tak hledáte profesionály? Neváhejte a využijte širokou škálu služeb stavební firmy Bobox!

Stavební firma Bobox se specializuje na výstavbu rodinných domů, kterých za dobu své 15leté existence pomohla postavit již více jak 400. Mezi časté zakázky patří výstavba rodinných domů na klíč, kdy pro vás stavební firma zařídí vše potřebné. Samozřejmostí jsou konzultace, kdy nejprve na začátku stavby je potřeba si vyjasnit vše potřebné, a také v průběhu stavby se ujasňují případné nejasnosti. Vlastní výstavba rodinného domu se skládá z několika na sebe navazujících kroků. Jedná se o položení základní desky včetně rozvodu energií, hrubou stavbu, rozvody, zateplení, omítky, sádrokartony, podlahy, fasády, okna, dveře, obklady a dlažby, schodiště či vnitřní malbu.  Je možné si také nechat postavit například pouze hrubou stavbu, či zhotovit dílčí práce na vašem vysněném rodinném domě.

Kromě těchto služeb vám stavební firma Bobox zajistí i demolice, sanace zdiva, úpravy fasád, zateplení, zemní práce, pokrývačské, tesařské či klempířské práce, rekonstrukce budov či bytů, revitalizace domů, zasklívání lodžií, výměny oken a dveří a mnoho dalších prací souvisejících se stavebnictvím a výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů a bytů.

Pokud jste se rozhodli pro výstavbu rodinného domu, pak je dobré si dopředu promyslet, co vše to bude obnášet. Jedná se především o koupi pozemku, zajištění projektové dokumentace s přihlédnutím k místním vyhláškám, které definují, jak může či nesmí stavba v místě vypadat. Dále je potřeba zajistit všechna povolení a v neposlední řadě zapracovat detaily a zpracovat rozpočet. Již tyto kroky jsou velmi náročné a tak mnoho lidí volí variantu výstavby rodinného domu na klíč, kdy vše potřebné zajistí stavební firma, kterou jste si pro výstavbu svého rodinného domu vybrali. Přenechejte starosti odborníkům a vy se zabývejte pouze laděním detailů a vymýšlením interiéru. Věřte, že stavba rodinného domu bude provedena rychle, kvalitně a zkušený tým pracovníků plně za vše ruší a ihned řeší případné nedostatky.