Zahrada a děti

Sháníte vybavení pro dětské hřiště, které chcete v obci zřídit? Poohlížíte se po houpačkách, pískovišti či zahradním nábytku na vaši zahradu? Navštivte stránky společnosti Simplehome.cz a vyberte si z jejich široké nabídky dětských hřišť, dětských pískovišť, dětských houpaček, dětských domečků i různých zahradních staveb!

Zahradní stavby

Máte-li rodinný dům, pak různé zahradní stavby pro děti skvěle vyplní prázdné místo na zahradě. Může se jednat jak o dětské domečky, tak i o dětské houpačky, dětská pískoviště či dětské skluzavky. Rodiče pak určitě ocení zahradní židle, aby mohli dohlížet na své ratolesti při hrách. V nabídce společnosti Simplehome.cz naleznete širokou škálu zahradních židlí, kdy si můžete vybrat jak klasické židle, ale i polohovací nebo skládací, které jednoduše složíte a nezabírají tak příliš místa.

Dětské hřiště

Děti si velmi rády hrají a nejedná se jen o vyplnění volného času, ale zároveň se zde zdokonalují v senzomotorických schopnostech a také v sociální oblasti, protože zde přichází do styku s jinými dětmi, které mají různé povahy a vlastnosti. Vybavení dětských hřišť bývá různé a záleží pouze na vás, co vše by dětské hřiště mělo obsahovat a jak by měla být tato stavba velká.

Dětské pískoviště

Dětské pískoviště bývá obvykle součástí dětského hřiště, ale pískoviště si mnohdy lidé dělají i na zahradách svých domů. U dětských pískovišť se však musí dodržovat základní pravidla, aby děti nebyly zbytečně ohroženy. Základem je určité ohrazení, které udržuje písek v pískovišti. Aby byl zaručen odtok například dešťové vody, pak pískoviště nemají dno, ale doporučuje pod pískoviště umístit například mulčovací textilii či jiný vodě propustný materiál, aby se odváděla vlhkost, ale zároveň aby se zabránilo prorůstání plevelu či trávy. Chcete-li zajistit potřebnou hygienu, pak si zvolte dřevěné pískoviště s krytem, které chrání pískoviště od návštěvy nežádoucích zvířat, které by písek mohly znečistit.