Zahrada zdarma k novemu bytu – novostavby v Praze

Chcete si uskutečnit svůj sen a pořídit si bydlení přesně podle vašich představ? Navštivte stránky společnosti JRD, která staví nízkoenergetické domy a nové byty v Praze!

Společnost JRD staví nové domy a byty v Praze. Nyní se zabývá projekty Ecocity Malešice a Vila na Výsluní – obě lokality jsou na Praze 10. Pokud si navíc zarezervujete byty v těchto lokalitách, získáte zdarma velkou zahradu o rozloze 262,5 m2!

Obě lokality jsou stavěny jako nízkoenergetické novostavby, takže sice za tento typ bydlení budete muset vynaložit více finančních prostředků, ale v budoucnosti se vám zajisté vrátí. Nízkoenergetické domy jsou v dnešní době velmi oblíbené. Byty Malešice i byty Praha 10 jsou konstruovány tak, aby maximálně splňovaly požadavky budoucích uživatelů. Projekt Ecocity Malešice bude zatěžovat okolní prostředí výrazně méně, než jakákoliv jiná novostavba. Díky skvěle zateplenému domu ušetříte nemalé finanční prostředky na vytápění.

Projekt Ecocity Malešice je umístěn v klidné městské části Praha 10. Byty Praha 10 jsou postaveny v oblíbené lokalitě, která nabízí i dobrou dopravní dostupnost do centra Prahy, ale zároveň zde není hluk jako v centru. Parkování je skryto v podzemních garážích a volné plochy mezi domy jsou volným prostorem s parkovou zelení. Luxusní byty Praha nabízí nadčasovou architekturu v souladu a s respektem k přírodě. Vše je vyrobeno z kvalitních materiálů a dřevěná okna jsou navíc s izolačními trojskly. Řízené větrání poskytuje zdravé bydlení pro všechny.

Tip na článek  Stavíme dům s hypotékou

Novostavby na Výsluní již svým názvem evokují zajímavou lokalitu. Jedná se o místo, kde již v 30. letech minulého století žila pražská intelektuální a podnikatelská elita. Pohodový styl bydlení má v tomto místě svou tradici. Nové byty Praha Na Výsluní jsou umístěny ve vilové čtvrti jen 5 minut od centra. Každý byt má navíc terasu a podzemní garážové stání. Samozřejmostí je pasivně energetický standard novostavby.

Komentáře nejsou povoleny.