Zajeďte si do Španělska

Poohlížíte se po dovolené a vybíráte nějakou zajímavou lokalitu? Že jste ještě nebyli ve Španělsku? Tak neváhejte a vyberte si dovolenou tam.

Španělsko je země s dlouhou a bohatou historií a nabízí mnoho historických i kulturních památek. Některé se nacházejí na pobřeží, za jinými se musíte vydat do vnitrozemí. Dovolenou ve Španělsku můžete strávit koupáním, potápěním, vodními sporty, poznáváním tamnější kultury i způsobu života, ale můžete i vyjet na mnoho výletů za poznáním. Na stránkách společnosti NewTravel.cz si vyberte z mnoha zájezdů ten, který vyhovuje Vaším požadavkům a představám. Pobytové zájezdy Španělsko nabízíme v nejkrásnějších španělských letoviscích. Dále si můžete vybrat z nabídky poznávacích zájezdů nebo můžete využít i nabídky eurovíkendů. Vybírat můžete z široké nabídky kvalitních hotelů, apartmánů, penzionů i bungalovů, různých forem stravování i dopravy. Mezi nejžádanější varianty patří letecké zájezdy s pobytem kde vše je all inclusive.

Dovolená Španělsko nabízí mnoho krásných a zajímavých lokalit, kde strávit svou dovolenou. Nejnavštěvovanější letoviska se nachází kolem Středozemního moře v Katalánsku, Valencii a Andalusii a jedná se o Costa Brava, Costa del Maresme v Katalánsku, Costa del Ahazar ve Valencii nebo Costa Del Sol, což bývá nazýváno jako perla Andalusie. Ke Španělsku neodmyslitelně patří také známé Kanárské ostrovy, Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera, které jsou také hojně navštěvovány. Pro eurovíkendy si vyberte z hlavního města Španělska Madridu, centra Katalánska Barcelony, baskického Bilbaa, centra Andalusie Sevilly nebo středomořské Valencie.

Poznávací zájezdy jsou koncipovány tak, aby naši klienti poznali co nejvíce z dané lokality. Pokud pro Vás není rozhodující termín, ale spíš cena podívejte se na sekci Last Minute Španělsko. Nabídka již není tak rozsáhlá, ale určitě je stále z čeho vybírat