Zastřešené bazény prodlouží sezónu

Pořídili jste si rodinný dům a přemýšlíte, co vám chybí k dokonalosti? Pořiďte si bazén a užívejte si koupání, kdykoliv budete chtít!

Bazén na zahradě se stal již téměř běžnou součástí rodinného domu. V horkých letních dnech nemusíte přemýšlet, zda pojedete na koupaliště, kde byste se museli mačkat mezi mnoha lidmi a jednoduše si uděláte pohodu u vás doma. Z dřívějších dob stále existují určité předsudky, že plastový bazén je pouze záležitostí horních deseti tisíc. Opak je ale pravdou a plastové bazény v různém provedení si pořizuje téměř kdokoliv. Doba velmi pokročila a s ní i výrobní techniky a nyní lze sehnat plastový bazén i za velmi přijatelných podmínek. Aby vám bazén dlouho sloužil, je potřeba pečlivě vybírat pouze kvalitní plastové bazény, u kterých máte jistotu, že jsou odolné, vyrobené z osvědčených materiálů a dlouho vám budou sloužit.

Tip na článek  Stránky a internetový obchod zdarma

Na základě požadavků klienta lze vyrobit bazén různých tvarů a rozměrů. Bazény se vyrábí z polypropylenu, který je stabilizován proti UV záření a je použit zdravotně i hygienicky nezávadný materiál. Barvu si můžete zvolit a to buď světle modrou, středně modrou, světle zelenou, bílou či slonovou kost. K plastovým bazénům je dodáváno i veškeré příslušenství, a to včetně tepelné izolace bránící unikům tepla mezi bazénem a okolím.

Mezi oblíbené doplňky, které si lidé k bazénům často pořizují, patří zastřešení. K dispozici je vám široká nabídka zastřešení bazénů, ze které si vybere určitě každý. Zastřešení bazénů je dodáváno od několika firem, přičemž je na vás, které si vyberete. Dopředu si zvažte, jaké zastřešení byste si asi představovali, protože si můžete vybrat jak nízké, tak i podchozí. Výhody zastřešení jsou značné a mezi ty největší bezesporu patří prodloužení koupací sezóny, ochrana proti prachu, listím či hmyzem a v neposlední řadě snížení nákladů na ohřev vody.

Tip na článek  Biolampa Biostimul pomáhá všem