Zatáhněte rolety do ložnice

Brání Vám sluníčko, abyste si o víkendu pořádně přispali? Máte zvědavé sousedy s ještě zvědavějšíma očima? Nebuďte nedobrovolnými ranními ptáčaty nebo nočními herci a zatáhněte rolety do ložnice.  

Rolety pro soukromí 

Ložnice patří mezi místnosti, kde máme rádi dostatek soukromí. To lze zajistit buď použitím klasické konstrukce garnyže plus záclony a závěsy, anebo pomocí prvků moderní stínící techniky. Velmi oblíbené řešení zde představují rolety. Běžné látkové rolety spolehlivě ochrání Vaše soukromí a navíc Vaši ložnici příjemně zútulní. Díky možnosti výběru z mnoha barevných odstínů můžete své rolety do ložnice stylově zakomponovat do interiéru.

Rolety a jejich údržba

Mezi velmi praktické vlastnosti látkových rolet patří, že je lze stejně jako záclony vyprat. Pokud nechcete prát příliš často, pořiďte si rolety se systémem DustBlock, což je speciální povrchová úprava, která brání usazování prachu a dalších nečistot. Toto řešení oceníte především v městských bytech, anebo v oblastech, kde se k vytápění používá uhlí.

Rolety pro náročné   

Koho neuspokojí jen tak obyčejné rolety, ten může svá okna zastínit římskými roletami. Římské rolety se na rozdíl od ostatních druhů rolet nenavíjejí, ale skládají směrem vzhůru. Tím vznikají krásné nařasené záhyby, které interiérům neobyčejně sluší.