Zážitkové dárky

Jste pozváni na narozeniny nebo svatbu a nevíte, jaký dárek zvolit? Chcete vaše blízké nebo kamarády netradičně obdarovat? Využijte možnost zážitkové agentury www.esennce.cz a darujte jim zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat!

Zážitkové dárky se staly především v dnešní době velmi oblíbenými. Určitě jste se již s někým, kdo nějaký ten zážitek vyzkoušel, bavili a byl z toho nadšen. Není se čemu divit! Dnešní doba je hektická a většina z nás si věci, které potřebuje koupí. Čili pokud se poohlížíte po nějakém dárku, tak než koupit nějaký nevhodný dar, na který se bude prášit v rohu, je lepší vybrat nějaký zajímavý zážitek. Rozhodně tím nic nezkazíte a vaše okolí to velmi ocení.

Zážitková agentura ESENNCE s.r.o. nabízí mnohé zážitky, které většina z nás zajisté ocení. Zážitky lze využít po celé České republice a můžete si vybrat, jestli chcete darovat zážitek pro muže, ženy, páry, jako svatební dar nebo dárek k narozeninám. Každá kategorie má svá specifika a dárky jsou tak voleny s ohledem na cílovou kategorii.

Například pro ženy se hodí klidnější a relaxační aktivity, jako jsou masáže nebo wellness pobyty. Muži naopak vyhledávají spíše adrenalinové zážitky, z nichž si lze vybrat třeba jízdu luxusními vozy, hummerem, či tankem, dále mohou vyzkoušet, jaké to je být pilotem letadla nebo let větroněm. Vybírat je opravdu z čeho!

Zážitky jako dárek se hodí pro každého. Nerozhoduje věk ani vyznání! Prostě jen daruj zážitek a pak už se těš z toho, jak dárek uspěl. Věřte, že obdarovaní o vybraném zážitku budou dlouho a dlouho mluvit, a vzpomínat na něj. Mnozí si jej třeba i zopakují. Dárků na výběr je opravdu hodně. Některé jsou v nabídce stále, mnohé nové a zajímavé jsou neustále doplňovány. Společnost ESENNCE s.r.o. je již specialista na tuto oblast, takže ví, co lidé žádají a o co mají zájem. Jako důkaz jejich kvality lze označit i prestižní titul ShopRoku 2009, 2010 i 2011, který obdržela v kategorii dárky a zážitky!