3 důvody, proč vsadit na plastová okna

3 důvody, proč vsadit na plastová okna

3 důvody, proč vsadit na plastová okna
Unsplash / Pixabay

Ceny energií nás neustále nutí hledat alternativy, díky nimž ušetříme nějakou tu korunu do rodinného rozpočtu. Jednou z těchto alternativ jsou také plastová okna, kterými lze osadit jak novostavby, tak starší nemovitosti či panelové domy. Máme pro vás hned 3 důvody, proč byste o plastových oknech měli začít uvažovat i vy!

Důvod č. 1: Jednička v energetické úspornosti

Perfektní izolační vlastnosti jdou ruku v ruce s finanční úsporou. Vždy je ovšem důležité zvolit kvalitní materiály a vhodný okenní rám. Plastové rámy oken jsou v porovnání s těmi hliníkovými či dřevěnými na absolutním vrcholu a mohou do vašeho rodinného rozpočtu přinést velmi zajímavé částky.

Důvod č. 2: Státní dotace do vaší kapsy

Díky akci s názvem Nová zelená úsporám 2015 můžete na výměnu starých oken za ta plastová čerpat zajímavou finanční injekci. Přímá úměra říká, že čím vyšší úspory dosáhnete, tím větší dotace vám bude poskytnuta. Žádat o dotaci můžete na oficiálních stránkách akce.

Tip na článek  V parném létu se osvěžíte s klimatizací Daikin Emura

Důvod č. 3: Mimořádně dlouhá životnost

Plastová okna se mohou pochlubit mimořádně dlouhou životností a perfektním poměrem cena vs. výkon. Vždy je ovšem důležité při výměně spolupracovat se spolehlivým dodavatelem, pro něhož je kvalita oken, stejně jako spokojenost zákazníka, na prvním místě.

Spolupracujte s profesionály a ušetřete

Již výše jsme nastínili, že v případě výměny klasických oken za ta plastová se vyplatí spolupracovat s profesionální firmou. Jednou takovou je firma Dafe-Plast, která do svého portfolia zařadila kvalitní plastová a hliníková okna a dveře, stejně jako okenní profily, kování nebo zimní zahrady. Nakupovat výrobky můžete prostřednictvím jejího e-shopu a k návštěvě doporučujeme také showroom DAFE-plast, který se nachází v Jihlavě. Společnost si zakládá na maximální kvalitě prodávaných výrobků, stejně jako precizní realizaci jednotlivých projektů, která má více, než 20 letou tradici.