Sháníte cenově dostupný vůz? Víme, kde hledat!

Sháníte cenově dostupný vůz? Víme, kde hledat!

Sháníte cenově dostupný vůz? Víme, kde hledat!
PIX1861 / Pixabay
Dospěli jste k nevratnému rozhodnutí, které se týká vašeho starého plechového miláčka? I přesto, že vám tolik dlouhých let věrně sloužil, přišel čas, kdy je potřeba nahradit jej novějším modelem. Je nám zcela jasné, že takovéto rozhodnutí pro vás určitě nebylo jednoduché. Víme však o někom, kdo dokáže ono prázdné a krvácející místo v srdci a garáži zaplnit.

Servis starých vozů a prodej nových

Společnost MÁCA, s.r.o., zajišťuje autorizovaný prodej aut tuzemských i zahraničních značek. Kromě toho nabízí také běžné služby autoservisu za velmi příznivé ceny při dodržení maximální kvality odvedené práce. Společnost prodává ověřené vozy značek Škoda, Fiat a Seat, u kterých pochopitelně provádí také veškeré servisní opravy. Od roku 2012 se navíc specializuje také na opravy vozů VW. Společnost také zajišťuje prodej ročních a zánovních vozů pod značkou ŠKODA Plus. To ovšem není ani zdaleka výčet všech služeb, mezi které patří také prodej originálních i neoriginálních náhradních dílů pro vaše plechové miláčky, či poskytování služeb spojených s financováním nového vozu.

Tip na článek  Nejlevnější povinné ručení

Proč zamířit pro nového plechového miláčka právě zde?

Důvodů je hned několik, nejen, že jde o známého jihlavského prodejce nových i ojetých automobilů, jehož filosofie stojí na pevných základech, pokud zde zamíříte, získáte kompletní servis se vším všudy. Ať už máte jasnou představu nebo potřebujete s výběrem vozu poradit, k dispozici vám je speciálně proškolený a kvalifikovaný personál, který si rád vyslechne vaše požadavky a představy, jimž následně přizpůsobí nezaujaté doporučení. Samozřejmostí je pochopitelně předváděcí jízda, na které si můžete vůz takzvaně „osahat“ a vyzkoušet na vlastní kůži. Rozhodnete-li se pro koupi, společnost pro vás dokáže nalézt optimální variantu financování i pojištění vozů (úvěr, leasing nebo operativní leasing). Na prodej a servis osobních vozů Škoda, Fiat a Seat jsou ve společnosti MÁCA, s.r.o. opravdoví odborníci. Ostatně – přijďte se přesvědčit sami!