5 důvodů, proč strávit večer v night clubu GoldFingers

Pokud se řekne night club Praha, pravděpodobně si vzpomenete na GoldFigners. Vyhlášený klub, do kterého se možná již dlouhou dobu chystáte. Nyní je však čas přetavit touhu v akci a vyrazit do víru zábavy. Níže uvádíme 5 důvodů, proč byste měli strávit (nejlépe ten zítřejší) večer v klubu GoldFingers.

  1. Nejkrásnější holky v Praze

Pánové, pokud už se jdeme večer bavit, tak u toho chceme mít nádherné ženské, nebo ne? To nejlepší, co nabízí kluby v Praze, najdete právě v GoldFigners.

  1. Klub přímo v centru

Ruku na srdce, kdo by si s postupem věku neodepřel cestování z jednoho konce Prahy na druhou. Další výhodou night clubu GoldFingers je jeho ideální poloha na Václavském náměstí, kousek od stanice metra Můstek (nebo se můžete nechat dovézt taxíkem J ). Přímo v centru pak nebudete mít problém sehnat odvoz zpátky k Vám domů či na hotel. To si troufáme říct z důvodu toho, že věříme, že se u nás zdržíte až do „zavíračky“, kdy už jezdí i metro.

  1. Luxusní prostory

Krásné holky s ideální polohou (v centru Prahy) jsou samy o sobě zárukou dobrého vkusu, pokud jde o vybavení podniku. To co zažijete v GoldFingers však nemá konkurenci. Skutečně, podnik se totiž nachází v budově bývalého divadla a zařízen je skutečně na úrovni.

  1. Luxusní pití a kouření
Tip na článek  Tuto Studio, řešení pro vaši reklamu

Jedním z vrcholů večera vyzrálého chlapa je určitě kvalitní kouření. V GoldFingers máte na výběr z celé řady opravdu kvalitních doutníků, jejichž chuť Vám ještě více zpříjemní pobyt v tomto klubu, stejně jako kvalitní pití, kterého je v GoldFingers vždy dostatek.

  1. Bohatá řada programů

V GoldFingers si nebudete nikdy připadat odstrčeni. Pokud jste však alfa samec, který se o dámy nerad dělí, můžete využít některý z programů tohoto klubu. Ať už jde o soukromý tanec na klínu, lesby show či vystoupení přímo na pódiu.