Affiliate program

Provozujete web a chcete své výdělky navýšit, aniž by vás to stálo příliš sil? Zapojte se do partnerského programu společnosti Coolhousing a nechte si platit za prokliky přes váš web!

Princip partnerského neboli affiliate programu je jednoduchý. Partnerský program si zaregistrujete u společnosti Coolhousing. Poté vyčkáte na schválení registrace, a jakmile jej obdržíte, tak už jen stačí umístit na váš web reklamu společnosti Coolhousing a můžete začít vydělávat. Princip spočívá v tom, že jakmile potenciální zákazník navštíví váš web a zaujme ho reklama, tak na ni klikne. Od této doby začíná běžet 30 denní lhůta, během které když si objedná službu od firmy Coolhousing, tak vaše provize za toto zprostředkování činí 3 % z platby na první platební období. 30 denní lhůta je ošetřena pomocí cookie, které pokud není pravidelně mazáno, tak určuje, odkud zákazník přišel. Jedná-li se o web z partnerského programu a zákazník si objedná libovolnou službu, tak vy za ni získáte provizi. Platební období může být od jednoho do dvanácti měsíců a podle toho se odvíjí i vaše provize. Jediné, co vy pro to musíte udělat, je umístit reklamu a doufat, že co nejvíce lidí na ni klikne a službu si objedná.

Tento způsob výdělku není náročný a prakticky vás to stojí pouze čas za úvodní registraci a následné umístění banneru či jiné grafické nebo textové reklamy. Tento provizní systém je stále více oblíbený a vám to může přinést zajímavé výdělky, aniž byste pro to pravidelně něco dělali. Výdělek navíc není v dnešní době na škodu, tak proč toho nevyužít. Výplata je připisována do 30 dní od provedení platby zákazníkem a je realizována přes PayPal. Minimální výše výplaty provize činí 500 Kč. Společnost Coolhousing pro svůj affiliate program používá program Post Affiliate Pro, což je ověřený systém, který zaručí, že budete mít jistotu, že proklik byl proveden právě přes vaše stránky a nepřijdete o zaslouženou odměnu.

Společ, který zaručí, že budete mít jistotu, že proklik byl proveden právě přes vaše stránky a nepřijdete o zaslouženou odměnu.

Společnost Coolhousing poskytuje zajímavé služby v oblasti moderních informačních technologií, které jsou zajímavé pro širokou veřejnost. Jedná se například o housing serverů, pronájem virtuálních nebo dedikovaných serverů či poskytování dalších obdobných služeb. Virtuální nebo dedikované servery zažívají doslova boom a jsou vhodné pro kohokoliv, kdo nechce zbytečně investovat do hardwaru. Kdykoliv se můžete připojit na svá data a přesně budete vědět, co se děje. Na virtuální či dedikované servery se může připojit kdokoliv, kdo k daným serverům má přístup a může si zde ukládat a spravovat data. Přístup k elektřině i internetu je zajištěn 24 hodin denně. Servery jsou pravidelně zálohované, takže se nemůže stát, že byste v případě kolize o svá data přišli.