Úvěr – rekonstrukce nemovitostí

Máte již starší byt a rádi byste si jej zrekonstruovali? Potřebujete provést opravy na domě? Využijte možnosti úvěru na opravy a rekonstrukce nemovitostí od Buřinky!

Úvěr OBNOVA od Buřinky je určen na opravy a rekonstrukce nemovitostí, které jsou určeny k bydlení. Můžete jej využít jak pro nadcházející opravy, které máte v plánu, nebo i pro refinancování stávajícího úvěru. Jedná se o úvěr bez zástavy a to až do výše 100 % finanční potřeby. Samozřejmostí je nastavení individuálních podmínek, aby úvěr přesně splňoval vaše potřeby.

Výhodou tohoto úvěru, který lze využít na rekonstrukce domů či opravy nemovitostí, jsou nízké úrokové sazby i nízká úhrada za vedení účtu. Zvolit si můžete i neměnnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení a splátky je možné rozložit až na 20 let. Zároveň je vám k dispozici poradenský servis zdarma.

Tip na článek  Flexibilní kurzy angličtiny

Finanční prostředky na opravy či rekonstrukce domů, lze čerpat bezhotovostně a to dvěma způsoby. Buď se jedná o jednorázovou platbu, kdy je dopředu zaplacena celá částka na předem daný účet, například dodavateli stavby nebo na účet notáře v případě notářské úschovy, nebo lze úvěr čerpat postupně, kdy jsou propláceny faktury, které jsou předloženy spolu s platebním příkazem a to na účet dodavatele.

Rekonstrukce nemovitostí je potřeba, obzvláště pokud se jedná o starší panelové nebo bytové domy. Ty již neodpovídají standardům dnešního bydlení a jsou proto postupně rekonstruovány a opravovány. Dělají se nové vstupní dveře, chodby jsou osazovány plastovými okny a opravou prochází i fasáda, která bývá zateplována a následně nově omítnuta. I starší domy takto mohou působit příjemným dojmem a hned je příjemnější v nich bydlet! Nechte si i vy zrekonstruovat váš dům a těšte se na novou fasádu!

Tip na článek  Posílání SMS zdarma