ALU kola

Sháníte nové pneumatiky na Váš vůz? Nevíte si rady, které jsou kvalitní a bezpečné. Pak jste tu správně. Výběr alu kol je velice důležitý hlavně z důvodu bezpečnosti, pohodlí, jízdy bez efektů. Při výběru pneumatik se musíme řídit údaji obsaženými ve velkém technickém průkazu. Údaje v TP nám určují jaké tipy pneumatiky jsou pro náš vůz vhodné.

Na webových stránkách http://www.alu-kola.cz/ naleznete velice kvalitní letní pneu i zimní pneu všech známých značek. Součástí tohoto webu je i e-shop, užitečné rady při nákupu pneumatiky a tipy pro výběr alu kola.

Kvalitu pneumatik bychom neměli podceňovat. Nekupujte levné letní pneu ani levné zimní pneu, jelikož ohrožují naši bezpečnost a u pneumatik se rozhodně nevyplácí šetřit. Obzvlášť v zimě vám můžou pneumatiky svými dobrými přilnavými a protiskluzovými vlastnostmi velice pomoct (náledí, sníh). Levné pneu mají tu nevýhodu, že u nich nevíte, zda prošly všemi testy jako značkové pneumatiky.

Tip na článek  Svět Lásky - osudová seznamka

Při návštěvě webu nezapomeňte zavítat do sekce Alu kola konfigurátor, který Vám slouží především k tomu, abyste si mohli vybraná kola prohlédnout přímo na vybraném modelu auta.  Díky konfigurátoru, kde zadáte základní informace a po chvilce Vám bude vybrán vhodný produkt pro váš vůz.

Pokud váháte, zda si na váš vůz pořídit elektrony nebo plechové disky. Odpověď je jednoduchá: Elektrony na léto, plechové disky na zimu.  Silnice v ČR hlavně v zimních měsících jsou velice katastrofální, proto se doporučují plechové disky. Elektrony jsou náchylné na používání soli, štěrku a psíku.