Prasklé autosklo? Expresní výměna v Praze…

Potřebujete vyměnit nebo opravit autosklo? Chcete pouze kvalitní servis, kde nebudete dlouho čekat? Navštivte naše stránky a prohlédněte si naši nabídku.

Provozujeme jedinou specializovanou síť autosklo servisů na opravy a výměny autoskel ve 4 nákupních centrech v Praze. U nás rozhodně nebudete nic riskovat, protože jsme autorizovaným servisem České Pojišťovny, ale i několika dalších. Náš autosklo servis Vám zajistí kvalitní opravu či výměnu autoskla. Dodáváme originální autoskla mnoha světových výrobců pro různé typy vozů (osobní, užitkové, nákladní, kamiony i zemědělské) a všechna máme skladem.

U nás máte jistotu kvalitní, expresní a bezhotovostní opravy nejen pro čelní autosklo a to rychle a bez starostí! Nechat opravit či vyměnit si můžete čelní, boční nebo zadní sklo. Otevřeno máme 12 hodin denně a najdete nás v nákupních centrech. Parkování je zdarma! Než si stihnete nakoupit, bude oprava autoskla vyřízena. Tento úkon jsme schopni provést za 2 – 4 hodiny. Chcete-li znát cenu opravy či výměny autoskla, stačí na našich stránkách vyplnit uvedený formulář a cenu Vám obratem sdělíme.

Tip na článek  Zažijte to správné letní grilování

Mezi naše další služby patří tónování autoskel, které provádíme přímo na automobilu bez nutnosti demontáže.