Levné skříně do šaten

Sháníte kvalitní šatní skříně určené například do šaten, dílen, provozů nebo sportovních center? Navštivte naše stránky a prohlédněte si naši nabídku. Vybere si určitě každý!

V naší nabídce máme mnoho druhů šatních skříní a je pouze na Vás, který typ si vyberete. Naše šatní skříně lze charakterizovat jako svařované skříně, plechové skříně, skříně do šaten a skříně s boxy. Jedná se převážně o dvoudveřové provedení se dvěma samostatně uzamykatelnými oddíly.

Šatní skříně jsou nabízeny v různém barevném provedení – u každého typu skříně je uvedena nabídka barev včetně fotografie. Velikost a další rozměry jsou závislé na vybraném druhu. Svařované skříně jsou vybaveny uzamykáním pomocí otočného zámku s úpravou pro visací nebo cylindrický zámek.

Tip na článek  Novostavby Bratislava

Skříně dále obvykle obsahují polici, tyč na ramínka, rámeček na jmenovku a větrací mřížky na odvod případné vlhkosti z oděvů. Skříně do šaten jsou dodávány v demontovaném stavu, aby byla zaručena jednodušší přeprava. Montáž je snadná, návod je součástí balení.

Ke skříním do šaten zajišťujeme také lavice pod skříně. Instalace je jednoduchá, jedná se pouze o podsunutí pod skříň. Lavice je vyrobena z ocelových profilů a sedací plocha je dřevěná. Jelikož víme, že nabízené zboží je kvalitní, poskytujeme nadstandardní záruku celých 10 let. Zakoupíte-li si skříně do šaten nad 1000 Kč bez DPH, budou Vám dopraveny zcela zdarma.