Bankovní půjčka

Bankovní půjčka

Bankovní půjčka
stux / Pixabay

Kdo z nás nestál před rozhodnutím a potřebou získat rychle peníze. Bankovní půjčky jsou v tomto momentě jedním z nejbezpečnějčích způsobů, jak k potřebné částce přijít, navíc jsou jednotlivé možnosti často doplněny o atraktivní parametry.

Bankovní půjčka a její parametry

Například Expres půjčka nabízí možnost získání částky od 30 to 600 tisíc korun a to bez ručitele a zástavy. Málokdo by takové nabídky nevyužil. Získané peníze navíc nemusíte nijak dokladovat z hlediska jejich využití a tak je můžete bez problémů použít ke koupi dovolené, vánočních dárků, nového auta či stavebním úpravám. Půjčka je snadným řešením, jak rychle a efektivně přijít k potřebné částce.

Po podpisu půjčky (jednoduché smlouvy o poskytnutí) získáte peníze již do 5 minut od podpisu. Výšku splátky si přitom nastavíte sami podle potřeby.

Klienti, kteří si v minulosti nabrali velkou řadu různých drobných půjček mohou využít služby  konsolidace půjček, která sjednocením všech půjček do jedné docílí nižší splátky, rozložení do delšího období a zároveň i velké úspory na bankovních poplatcích.

Zájemci mohou rovněž požádat o další zajímavý platební instrument a tím je kreditní karta.