hypotéka bez poplatků

Extra hypotéka bez poplatků

hypotéka bez poplatků
FrankWinkler / Pixabay

Nabídky hypoték jsou různé. Pokud však využijete hypotéku od extra-hypoteka.cz, můžete si jednoduše koupit dům svých snů, byt, dům, chalupu nebo získanou částku použít k rekonstrukci. Stávající špatně navržené hypotéky lze také jednoduše refinancovat.

Hypotéka na bydlení dovoluje splatnost od 5 let až do 30 let a výši půjčky od 300000,- Kč až do 80 % hodnoty nemovitosti. Nezměrnou výhodou této hypotéky je možnost kdykoliv uhradit mimořádnou splátku. Garance úrokové sazby je do 30dní. Hypotéka nabízí opravdu pestré možnosti, buď můžete zvolit klasickou hypotéku anebo třeba hypotéku Expres. Ta je schvalována již do 3 hodin od doby, kdy si klient podá svou žádost.

Neúčelový úvěr řeší tzv. Americká hypotéka, kde oproti běžné hypotéce nemusíte prokazovat účel finančních prostředků. Úvěr je zajištěn Vaší nemovitostí a peníze si můžete půjčit na cokoliv. Částky se pohybují od 200000 Kč až 1500000 Kč a to do 50% tržní ceny nemovitosti.

Pro klienty, kteří neměli v minulosti výrazné problémy se splácením lze navrhnout optimalizaci stávající nevyhovující hypotéka. Tato operace se odborně nazývá refinancování hypotéky. Často dosáhnete na výhodnější úrokovou sazbu a delší dobu splatnosti.