Barely s vodou

Barely s vodou pomáhají pitnému režimu

Barely s vodou
ronymichaud / Pixabay

S barely s vodou se setkal asi již každý z nás. Výdejníky na vodu jsou k dispozici na úřadech, v obchodech nebo ve firmách. Pokud tedy máte zájem o nápojové automaty i u vás ve firmě, pak stačí kontaktovat FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. a můžete je mít i vy.

Výdejníky na vodu jsou velmi oblíbené. Kdykoliv se totiž můžete osvěžit studenou pramenitou vodou, nebo si napustit teplou vodu a udělat si váš oblíbený nápoj. Voda je dodávána ve velkých barelech, které jsou k dispozici v dostatečném množství. Jakmile jsou výdejníky na vodu prázdné, stačí je snadno vyměnit za nové. Pro firmy se tak jedná o určitý bendit pro pracovníky, kteří si mohou kdykoliv dojít vodu nalít. Zároveň jsou výdejníky na vodu vhodné i jako občerstvení pro obchodní klienty především v parných dnech. Samozřejmostí je veškerý servis. Pokud se rozhodnete se společností FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. spolupracovat, pak dle domluvených termínů vám budou pravidelně dováženy plné barely a vyměňovány za ty prázdné. Termíny lze samozřejmě upravovat podle vašich požadavků, nebo se lze domluvit na dovozu vyššího počtu plných barelů. Navíc si můžete domluvit i distribuci vody v PET lahvích o objemu 1,5 nebo 0,5 litru.

Tip na článek  Jak vybrat kalendář

Kromě výdejníků na vodu jsou žádané i nápojové automaty. V nápojovém automatu jsou na výběr různé druhy kávy, čaj, čokoláda, kapučíno či jiné teplé nápoje. Ve firmách jsou tyto nápoje obvykle poskytovány zaměstnancům za minimální cenu, takže si je může dovolit téměř každý. Kromě zaměstnanců nápojový automat určitě ocení i návštěvy během čekání na obchodní schůzku nebo zákazníci firmy. Společnost má v rámci České republiky hustou síť zákazníků, takže je schopna poskytovat své služby prakticky kdekoliv. Je jedno, jestli se vaše společnost nachází v hlavním městě nebo na venkově.

Tím však nabídka společnosti FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. stále nekončí. Kromě výdejníků na vodu a nápojových automatů pro firmy se specializuje i na filtry upravující vodu z vodovodního řadu pro výdejníky, tzv. POU, které se hodí pro firmy, nebo i na menší filtry pro domácnosti, které rády odebírají vodu z vodovodu. Voda z vodovodu totiž není vůbec špatná a musí procházet náročnými testy. Navíc pokud se očistí od chlóru či jiných součástí, pak se jedná bezesporu o velmi kvalitní zdroj tekutin pro tělo.

Tip na článek  HONDL GLOBAL SERVICES : Profesionální úklid, ostraha i perfektně zajištěná Temporary Help