půjčit v Praze auto

Jak si půjčit v Praze auto?

půjčit v Praze auto
AaronPictures / Pixabay

Potřebujete se někam přepravit? Váš automobil není funkční? Hledáte optimální způsob přepravy pro vaše obchodní partnery? Vyzkoušejte autopůjčovnu Pelant a určitě budete spokojeni.

Automobil je téměř nutností. Může se však stát, že se váš automobil porouchá, nebo prostě potřebujete mít k dispozici další vůz. Co s tím však dělat? Není nic jednoduššího, než si zajistit krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem vozu. Pro tyto případy je vám k dispozici autopůjčovna Praha 6, kde si vyberete ze široké nabídky vozů. Ano půjčovna nepatří mezi nejlevnější, ale na druhou stranu si můžete být jisti, že zapůjčený vůz vás doveze tam, kam potřebujete. Vozy jsou kvalitní, ne starší 3 let, navíc jsou vždy čisté a bezporuchové. Navíc autopůjčovna Praha poskytuje osobní přístup ke klientům a záruku kvalitních služeb, čehož se ne všude dočkáte. Jste-li stálý zákazník, pak určitě pravidelně sledujete web autopůjčovny, kde se můžete dozvědět o mnoha zajímavých a cenově výhodných akcích, které zapůjčení vozů od půjčovny aut Praha dělají ještě výhodnější.

Autopůjčovna Praha poskytuje krátkodobé pronájmy na jednorázové akce, ale i dlouhodobé pronájmy, které jsou cenově velmi výhodné. Navíc si můžete zapůjčit i mikrobus nebo zajistit dopravu 1 až 32 osob v rámci celé Evropské unie. Zapůjčená auta lze využít jak na rodinné výlety, pracovní cesty, tak i pro vyzvedávání obchodních klientů na letišti. Stávajícím i novým zákazníkům nabízí půjčovna aut Praha slevy za to, že se stanou fanoušky na facebooku. Slevy lze využít jak na pronájem vozidla, tak i na pneuservis nebo ruční mytí vozidel. Navíc díky facebooku budete mít vždy přehled o aktuálních akcích a slevách!