Barmanská show

Barmanská show

Barmanská show
PublicDomainPictures / Pixabay

Lámete si hlavu, jak  oživit večírek, narozeniny, svatbu či jinou párty? Objednejte si Barmanskou show a rozhodně nebudete litovat.

Během vystoupení pod názvem Barmanská show zažijete unikátní triky zkušeného barmana, dále pak efektní triky s ledem, lahvemi, šejkry a mnohé další. Délku programu a jeho zaměření upraví dle vašich přání. Ochutnáte chutné drinky ozdobené exotickým ovocem. Barmanská show je exkluzivním zážitkem.

Dále si můžete objednat tyto vystoupení:

  • Barmanská tandemová show – při této barmanské show vystupují dva barmani a své triky předvádějí současně.
  • Barmanská UV show – při tomto vystoupení můžete zhlédnout speciální efekty UV světla, laseru, mlhy, pyrotechnických efektů a další.
  • Barmanská fire show – netradiční hudba, hra s ohněm, létaní zapálené lahve a mnohé další efekty můžete sledovat při této nezapomenutelné fire show.

Služby nabízí jak pro firemní, tak i pro soukromou klientelu. Hosté akce si mohou sami vyzkoušet namíchat koktejl a účastnit se barmanské školy, kde se naučíte pod vedením profesionálních barmanů míchat základní koktejly.

Barmanský kurz

V nabídce od této společnosti si můžete vybrat ze dvou barmanských kurzů. První je základní barmanský kurz, kde Vás zasvětí do základního výrobního postupu a organizace práce. V druhém kurzu pod názvem „Flair bartending“, Vás naučí speciální finty a nakročíte mezi barmankou špičku. Po absolvování obdržíte certifikát.

Tip na článek  Profesionální zámečníci jsou připraveni pomoci vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Sháníte-li vybavení pro Váš bar či barmanské náčiní, tak navštivte webové stránky www.barmanmania.com. Dále na stránkách www.michanenapoje.cz  naleznete recepty na nejrůznější koktejly a míchané nápoje.