Půjčka přes SMS

Půjčka přes SMS do 5000 Kč

Půjčka přes SMS
kropekk_pl / Pixabay

SMS půjčka je v dnešní době velice lákavou a jednoduchou možností jak získat finanční obnos. SMS půjčku ve výši 500 až 5.000,- Vám nabízí společnost Ferratum, která se specializuje na nebankovní půjčky a  lze ji jednoduše získáte bez složitého prokazování příjmů.

Půjčka přes SMS je určena osobám starší 25 let a je poskytnuta jen těm, kteří nemají záznam v bankovním registru. Zažádat si o tuto půjčku je velice jednoduché. Stačí poslat jedinou SMS zprávu nebo vyplnit webový formulář na stránkách: www.smspujckaonline.cz. Poté již jen čekáte, zda Vám bude Vaše půjčka schválena, to se dozvíte během několika minut. Pakliže je Vám půjčka schválena, během dvou dnů obdržíte finanční obnos prostřednictvím složenky.

Po vyzvednutí hotovosti budete mít 15 dní na splacení půjčky. První půjčku poskytuje společnost Ferratum pouze do výše 1.000,- Kč. Po řádném splacení se Vám navyšuje Váš úvěrový rámec o další 1.000,- Kč. Po třetím řádném splacení půjčky si můžete zažádat o celkovou výši a to až o 5.000,- Kč.

Tip na článek  5 výhod anonymní platební karty: Znáte je?

Poplatek je 250 Kč za každých půjčených 1 000 Kč. Ferratum půjčka přes SMS má pevně danou splatnost a poplatek. Máte tedy hned přehled, kolik přesně musíte vrátit. Peníze můžete použít na cokoliv. Každý člověk by si ale měl pozorně přečíst  podmínky splácení a vyhnout se tak zbytečným starostem.