Bezpečné autosedačky

Očekáváte narození potomka a sháníte vše potřebné? Chcete pro své dítko udělat maximum a zajistit mu potřebné bezpečí například při jízdě autem? Pořiďte kvalitní autosedačku, která nedělá žádné kompromisy!

Bezpečnost dítěte je u všech rodičů na prvním místě. Nejvíce jsou děti zranitelné v raném věku, kdy neovládají své tělo a jsou odkázání na to, jak se o ně jejich rodiče postarají. Přeprava autem je téměř samozřejmostí a tak je potřeba vybrat správnou autosedačku, která dítěti zaručí bezpečnost a zároveň je pohodlná. Autosedačky Maxi Cosi se řadí mezi špičku na trhu. Jsou velmi spolehlivé a při jejich vývoji se nebral zřetel na žádné kompromisy ať už v oblasti bezpečnosti či kvality. Autosedačka Maxi Cosi je nejen spolehlivá, bezpečná a pohodlná, ale i velmi atraktivní svým vzhledem.

Autosedačka Maxi Cosi umožňuje nastavit hloubku sedu, což oceníte především spolu s růstem vašeho potomka. Jakmile dítě povyroste, tak jednoduše z autosedačky vyndáte regulátor úhlu sezení a rázem ji lze používat i nadále. Hlavně pro malé děti je určena výplň na hlavičku, která zabrání libovolnému pohybu hlavičky malých děti. Autosedačka Maxi Cosi je vybavena i zvýšenou ochranou proti bočnímu nárazu. Určitě oceníte i integrovanou sluneční stříšku, která je umístěna v zadní části autosedačky Maxi Cosi. Zadní část disponuje i malým úložným prostorem pro drobnosti pro vaše miminko. Jednoduché přenášení je zajištěno díky ergonomicky tvarovanému madlu. Když se potah ušpiní, lze jej zcela odejmout a vyprat.

Pokud jste se tedy rozhodli, že pro svého potomka chcete udělat maximum, pořiďte si autosedačku Maxi Cosi, která jako první na světě získala v nezávislých testech ADAC pět hvězdiček. Autosedačka Maxi Cosi se hodí i pro použití s vybranými typy kočárků. Do automobilu ji můžete uchytit pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu, systému IsoFix, který v kombinaci se základnou Maxi Cosi EasyFix umožní jednoduché vyndávání autosedačky Maxi Cosi pouhým nacvaknutím, nebo pomocí 3 bodového pásu se základnou Maxi Cosi EasyBase. Udělejte maximum pro bezpečí vašeho potomka a pořiďte si autosedačku Maxi Cosi!