Bude končit povinnosti zimních pneu

Sháníte-li kvalitní pneumatiky na váš vůz? Pak pro Vás máme skvělý typ na web, který se zabývá prodejem letních i zimních pneu za opravdu příznivé ceny.

Navštivte s námi internetové stránky pneu-kvalitne.cz a obujte svůj vůz do kvalitních pneumatik v té nejvyšší kvalitě. Dále v sortimentu naleznete i elektrony, autobaterie, plechové disky, autorádia, výfuky a mnohé další.

Již 31. března nám končí povinnost zimních pneumatik, které byly nutné na všech silnicích, kde lze očekávat pokrytí sněhem, ledovkou či námrazou. Pokud nechcete nechávat nákup letních pneu na sezónu, pak je nyní ideální období pro jejich nákup. Ušetříte si tak nejen svoji peněženku, ale také dlouhé fronty v pneu servisech. Právě tento internetový obchod jako jeden z prvních v České Republice již naskladňuje letní pneu od  značek Continental, Barum, Uniroyal, Semperit a Matador.Využijte nyní předsezónních cen, které jsou opravdu výhodné. Mnozí lidé často nakupují celoroční pneumatiky, aby ušetřili co nejvíce peněz. Ovšem tento typ pneumatik je nevyhovují a to především z hlediska brzdných vlastností. jak v zimě, tak i v létě.

Mezi hlavní výhody tohoto e-shopu patří jednoznačně široký sortiment zboží (až  17000 položek), rychlost dodání a skvělé ceny. Jistě Vás potěší i šikovný konfigurátor,  který Vám dle značky a typu Vašeho automobilu vyhodnotí vhodné pneumatiky, ale také alu kola nebo plechové disky.

Samozřejmostí jsou také elektrony nebo-li litá kola, která perfektně dotvoří moderní vzhled vašeho automobilu. Vybírat si můžete až z několika tisíce druhů. Na veškeré zboží v tomto e-shopu je poskytovaná záruka, garance kvality i jeho původ.