Novostavby Ecocity Malešice a Vila Augustus

Sháníte-li nové bydlení v Praze, pak pro Vás máme skvělý typ na moderní, ekologické a exkluzivní novostavby v Praze. Navštivte s námi webové stránky jrd.cz a vyberte si byt svých snů. Společnost JRD, s. r. o. byla založena již v roce 2003 a jako první developer v ČR se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických bytových domů.

Pokud preferujete bydlení s živou přírodou na dosah a zároveň chcete mít město nablízku, pak pro Vás bude jistě vhodný unikátní projekt Ecocity Malešice. Projekt Ecocity Malešice leží v klidné městské části Malešice, pouhých 10 minut do centra Prahy.

Tento projekt je opravdu velice ojedinělý a to nejen díky propracované ekologické koncepci, ale i z hlediska pořizovacích investic na nový byt. Energeticky pasivní byty Vám zaručují úsporu za energie, což jistě uvítáte. Byty Praha 10 Vám umožní klidné bydlení v blízkosti centra. Jistě Vás na první pohled zaujme nadčasová architektura v souladu s přírodou a slunné předzahrádky a terasy.  K těmto bytům patří i velice oblíbené podzemní podlaží s dostatečně velkým prostorem pro parkování, dále také prostorné sklepy a technické zázemí.

Tip na článek  Zámečnická výroba a zpracování plechů

Pořiďte si i vy luxusní byty Praha za opravdu příznivé ceny. Bytové domy jsou situovány v překrásném prostřední mezi lesem a Malešickým parkem. Nedaleko malešického Ecocity naleznete řadu škol, úřady, mateřské školy, restaurace, obchody a okouzlující přírodu.