Čerpadla pomohou a zachrání

Stavíte rodinný dům či rekonstruujete chalupu a přemýšlíte jak vyřešíte vodu? Poohlížíte se po vhodném řešení, jak vyvést vody ze studny? Pak neváhejte a navštivte nás! Nabídneme Vám čerpadla od renomovaných evropských výrobců a pomůžeme Vám nalézt vhodné řešení určené přesně pro Vás.

Naše čerpadla jsou určena pro čerpání všech druhů vody – pitné, užitkové i kalové. V široké nabídce si lze vybrat zahradní čerpadla, ponorná tlaková čerpadla i ponorná kalová čerpadla, dále domácí vodárny či vodní automaty. Čerpadla v naší nabídce jsou velmi kvalitní, všechna prošla důkladnou kontrolou jak z hlediska konstrukce, tak použitých materiálů a byla dlouhodobě testována v plném provozu.  Čerpadla značky Tallas garantují vysoký výkon, kvalitu a trvanlivost díky použití nejkvalitnějších materiálů a jsou schopna dlouhodobě odolávat vnitřnímu i vnějšímu namáhání.

Zahradní čerpadla se vyznačují vysokou výkonností a tichostí jsou schopna čerpat vodu z hloubky až 8 metrů.  Jsou předurčena k širokému použití doma i na zahradě a mohou spolehlivě zásobovat vodou rodinný dům, chatu, chalupu, ale i malé hospodářství či provozovnu. Lze jej využít i k zalévání a zavlažování vaší zahrady. Potřebujete-li dopravit vodu na dlouho vzdálenost či do větších výšek, pak vybírejte dobré tlakové čerpadlo. Máte-li na zahradě studnu, tak v naší nabídce naleznete čerpadlo do vrtu vyznačující se pro tento účel vhodnou konstrukcí a úzkým profilem.  Užitečným pomocníkem do každého rodinného domu bývá kalové čerpadlo. Ponorná kalová čerpadla jsou využívána především pro odčerpávání vody ze zatopeného sklepa, z bazénu či z jímky s dešťovou vodou. Pokud by Vás zastihnul prudký déšť, je dobré mít po ruce čerpadlo na znečištěnou vodu.

Dalším hojně využívaným typem čerpadla  jsou domácí vodárny. Voda je dodávána pod stálým tlakem, nedochází k nežádoucímu kolísání. V případě nemožnosti použít tlakovou nádobu se doporučuje použít domácí vodní automat. Udržuje stálý tlak ve vodovodním potrubí a spíná při poklesu tlaku.  Při potřebě čerpání vody nádrží, kopaných i vrtaných studní se používá ponorný vodní automat, který umožňuje čerpání vody i z hloubky větší než 8 metrů. Vyznačuje se tichým provozem, a pokud je řádně používán, tak náklady na údržbu bývají nízké.  Čerpadlo sepíná při poklesu tlaku v potrubí, což bývá způsobeno otočením kohoutku, a umožňuje jeho provoz po celou požadovanou dobu, tj. do opětovného uzavření kohoutku.