Jak vybrat správnou pojišťovnu

Potřebujete pojištění Vašeho vozidla nebo přemýšlíte, jak ušetřit na povinném ručení? Portál Úspory.cz Vám nabídne ucelenou škálu finančních produktů a tím Vám ušetří čas, který byste jinak museli obětovat jejich shánění a samozřejmě i finanční prostředky!

Nabízíme různé srovnávače produktů (povinného ručení, půjček, nebo kreditních karet) díky kterým si vyberete produkt, který bude nejvíce vyhovovat Vašim představám. Vybraný produkt si můžete sjednat přímo na Úspory.cz. Stačí projít pár snadných kroků, které zvládnete během pár minut přímo z pohodlí domova či kanceláře. Jediné co musíte udělat, je vyplnit online formulář konkrétního produktu a během několika minut Vás bude kontaktovat náš specialista s nabídkou řešení. Jak snadné! Na našich stránkách je Vám k dispozici také slovníček pojmů, pro případ, že si něčím nebudete jisti. Nechceme, aby naši klienti byli nespokojeni, protože víme, že nejlepší reklama je spokojený klient.

Na našich stránkách naleznete také přehled společností, včetně produktů, které nabízejí.

Například dlouholetou historií a tradicí se může pochlubit Slavia pojišťovna, která nabízí v rámci životního a neživotního pojištění pro soukromou i firemní klientelu komplexní nabídku pojistných produktů.

Direct pojišťovna nabízí pojistné produkty a služby v oblasti pojištění majetku, odpovědnosti, motorových vozidel (povinné ručení, havarijní pojištění, doplňková připojištění) a cestovní pojištění. V rámci pojištění motorových vozidel nabízí za každý rok bez nehody slevu 5%.

Pojišťovna Wüstenrot se na českém trhu objevila nejprve jako stavební spořitelna, pojišťovací činností se začala zabývat až později.