Chcete mít zuby jako perličky?

Rádi byste měli bělejší zuby? Klasické bělící zubní pasty nezabírají a vy nechcete jít na bělení zubů k dentistovi? Využijte jedinečné bělení zubů s klinicky testovaným výrobkem, který má nejen u nás, ale i ve světě mnoho spokojených klientů!

Bílé zuby se začínají stávat poměrně standardem. V dnešní době však na zuby působí mnoho vlivů, které jejich barvu ovlivňují. Jedná se především o kouření, pití kávy, černého čaje či červeného vína, čehož se mnozí nechtějí vzdát.  Bělení zubů si lze nechat u ortodontisty nebo na dentální hygieně, avšak co si o tom budeme povídat, mnohem pohodlnější je domácí použití, kdy si vy sami zvolíte čas a nejste nuceni se objednávat v jejich přeplněném kalendáři.

Bezpečné bělení zubů lze provádět i doma. Nabízený systém bělení zubů doma pochází ze Švédska a je vyráběn v USA. Má ji ž doslova desetitisíce spokojených zákazníků a to nejen po Evropě. Bělení zubů pomocí systému BeconfiDent je jednoduché a zároveň bezpečné a bez problémů jej zvládnete i vy doma sami. Tento způsob  bělení zubů doma zaručuje 100% spokojenost klientů. K dispozici je vám hned několik balíčků, díky nimž budou vaše zuby zaručeně bělejší, což pomůže i vaší psychice a vy se konečně na veřejnosti začnete naplno smát. Výrobky jdou bezpečné a neobsahují peroxidy ani jiné další nebezpečné látky. Použity jsou prověřené látky, které užívají zubaři již více jak 20 let.

Díky systému BeconfiDent získáte efektivní a pohodlný systém bělení zubů a navíc v pohodlí domova. Věřte, že bělejší usměv budete mít rychle a rozjasníte s ním i vaši tvář. Objednané zboží je ihned expedováno a obdržíte jej do druhého dne a navíc zdarma. Vyzkoušet můžete hned několik sad preparátu a vybrat si můžete tu variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Základem bělení zubů je balení obsahující bělící gel bez peroxidu a nákusníky. V rozšířených baleních je vám navíc k dispozici pero na bělení zubů či zubní lesk a bělící zubní pasta SuperSmile. Tato balení obsahují vše potřebné a navíc za zvýhodněnou cenu.

Tip na článek  Dokonalé nehty s gel laky

Kromě bělení zubů si můžete na eshopu vybrat i zubní dlahu, která je velmi prospěšná proti bruxismu neboli skřípání zubů. Skřípání zubů je velmi nepříjemné, avšak mnozí jej dělají v noci a nejsou si toho ani vědomi. Problém je v tom, že si tímto poškozují zubní sklovinu, nemohou tvrději spát – tolik si neodpočinou či bruxismus může také způsobit bolesti hlavy. Pokud vy nebo váš partner tímto jevem trpíte, pak rozhodně vyzkoušejte zubní dlahy, které vám se skřípáním zubů pomohou, a zároveň vám pomohou s následky, které skřípání zubů sebou přináší. Oceníte to nejen vy, ale i váš partner, který se konečně vyspí. Vy to naopak oceníte v tom, že se konečně budete po hlubokém spánku probouzet svěží, nikoliv podráždění a neodpočatí, jako tomu bylo dosud.

1 komentář

  1. […] zásahů jsou přeci mnohem lepší. Častým trápením jsou skvrny na zubech. Ty vyčistí pravidelné čištění zubů, používání dentální nitě a v neposlední řadě i správná […]

Komentáře nejsou povoleny.