Autopůjčovna, která vám vůz přiveze k vám

Potřebujete si na delší dobu půjčit automobil, přívěs nebo přívěsný vozík? Nemáte možnost si pro zapůjčené auto zajet? Není problém, protože je vám k dispozici autopůjčovna, která vám požadovaný vůz dopraví na jakékoliv místo v ČR!

K dispozici je vám široká nabídka automobilů, luxusních automobilů, přívěsných vozíků nebo přívěsů, které si můžete zarezervovat online. Vybírat si můžete ze širokého spektra vozů českých i zahraničních značek, přičemž velmi oblíbené jsou jak české vozy značky Škoda, tak i Audi, Hyundai, Fiat či BMW. Autopůjčovna disponuje prověřeným a pravidelně servisovaným a obměňovaným vozovým parkem, kdy si můžete vybrat dlouhodobý pronájem auta pro osobní přepravu či pro přepravu více osob či pro užitkové využití. Samozřejmostí jsou i slevy v případě, že si zvolíte dlouhodobý pronájem vozů.

Pronájem vozidel je možný jednorázově, jako krátkodobý, nebo i jako dlouhodobý pronájem, přičemž pronájem auta je zajišťován jak pro firmy, tak i pro soukromé subjekty. Nabídka autopůjčovny je neustále rozšiřována a stejně tak je i rozšiřována nabídka doplňkových služeb. Neváhejte a využijte jedinečné nabídky autopůjčovny vozů. Věřte, že autopůjčovna MAX Rental předčí vaše očekávání a vy budete se službami tak spokojeni, že je budete vyhledávat i do budoucna.

V široké nabídce autopůjčovna nabízí kvalitní služby a také komplexnost poskytovaných dopravních služeb, které jsou s půjčením vozu spojeny. S odborně vyškoleným personálem si domluvíte podmínky, které budou závislé na vašich požadavcích. Vaše požadavky mohou zahrnovat specifikaci vozu i pravidelnost zapůjčení. Vše si navíc zajistíte z pohodlí domova či kanceláře, což vám ušetří nejen čas, ale i finanční prostředky s tím spojené.