Flowers Chamomile Gift Box Package  - Irenna86 / Pixabay

Dárky pro muže se vybírají obtížněji, vsaďte na vhodné tipy

Nejspíš to také znáte. Svátek nebo narozeniny vašeho otce, partnera nebo dobrého přítele už jsou za dveřmi, a vy stále nedokážete přijít na to, co by se mu líbilo. Výběr dárků zkrátka dokáže pořádně potrápit, a to zejména ve chvíli, kdy stojíme tváří v tvář skutečnosti, že doopravdy nemáme tušení, co by zamýšleného příjemce dárku opravdu potěšilo.

Nakonec tedy nezáleží na tom, na tom, zda obdarovaný slaví svátek, narozeniny nebo jiné výročí. Pokud netušíte, co by mu udělalo radost, soustřeďte se na takové dárky, které ho dokážou zajistit i v životě.

Drahé kovy svou hodnotu neztrácejí ani po letech

Pokud vybíráte dárky pro muže, rozhodně by nemělo jít o takové, které pouze skončí zaprášené na poličce. Naopak. Hledejte něco, co časem svou hodnotu násobí. Často jsou v této souvislosti zmiňovány zejména nejrůznější sbírkové předměty, ale pokud se v zálibách obdarovaného příliš nevyznáte, vsaďte na jistotu.

Tou jsou zlaté a stříbrné mince nebo třeba medaile z drahých kovů. Jde o originální dárek, který postupem času získává na hodnotě a jako bonus může reflektovat některé aspekty ze života toho, jemuž byl darován. Na povrchu mince se tak může skvět třeba dosažený titul, jméno či znamení horoskopu. Ke všemu se tedy přidává i sběratelské docenění.

Tip na článek  RC modely pro vaši zábavu

Vsadit lze i na zlaté slitky

Máte ve svém okolí muže veskrze praktického, který si na podobné detaily nepotrpí? Pak mu věnujte přímo zlatý slitek, sloužící jako železná rezerva a investice do budoucna. Zlatý slitek není tak drahý, jak si myslíte. Můžete ho získat už v hodnotě 1 500 Kč (nejvyšší cena se pak aktuálně pohybuje okolo 1 300 000 Kč).

Abyste si však byli jistí, že skutečně kupujete pravé zlato se všemi potřebnými certifikáty, nakupujte u odborníků. Například v e-shopu zlate-mince.cz spolupracují přímo s ČNB a na našem trhu působí už od roku 2003. Za nákup zlata neplatíte DPH a zásilku vám doručí až domů rychle a diskrétně.