Dětské zahradní domky a plastové skluzavky

sferrario1968 / Pixabay

Po malém dřevěném domečku na zahradu touží každé dítě. Je to jeho útočiště, kde si hraje, sní s kamarády své sny, a také mu slouží jako úschovna hraček. Zahradní domky – unikátní zahradní funkční prvek, který lze umístit i do prostorného domu.

Zahradní dětský domek pomáhá rozvíjet tvůrčí schopnost dítěte. V průběhu hry, si může vymýšlet nejneuvěřitelnější příběhy. Kluci zde naleznou zázemí při vojenské bitvě nebo si mohou hrát na rytířské turnaje a k tomu podnikat vzrušující výlety nebo najít tajemný poklad. Děvčata se zde promění v princezny, budou se radovat z „pohádkového zámku“. Dětské fantazii se meze nekladou a rodiče budou mít své ratolesti pod kontrolou a hlavně si od svých andílků odpočinou. Konečně nebudou slyšet, jak se nudí a nemají si kde hrát.

Plastové skluzavky vyrobené z recyklovaného plastu

Kromě dětských domečků jsou v kurzu i plastové skluzavky. Bez skluzavky si nejde představit dětský bazén, dětské hřiště nebo zahradu s pískovištěm. Tento materiál je pro děti bezpečný. Plastové konstrukce jsou odolné a spolehlivé, vydrží všechny povětrnostní podmínky, nevyžadují zvláštní péči. Postačí, když je proudem vody z hadice pravidelně očistíte od prachu a nečistot.  Trápíte se s dárkem pro svou ratolest? Plastová skluzavka nebo dětský zahradní domek je skvostný dárek, který nenudí a vydrží dlouhá léta.

Tip na článek  Porovnejte ceny plynu, Enra vítězí!

Dětská hřiště s komfortní výbavou

Pokud sháníte výbavu pro nově stavěné dětské hřiště u vás doma, nebo do parku či do školky, tak se vám vyplatí zavítat do internetového obchodu skluzavky.cz. Ohromný výběr zboží, jedinečné ceny, spolehlivá zákaznická podpora! Dětské domečky, plastové skluzavky, houpačky, lavičky a další doplňky na hřiště, nábytek a hry si můžete osahat a vyzkoušet v největším showroomu, který se nalézá v Kutné Hoře.  Tým specialistů je vám zde k dispozici. Udělat si výlet do tohoto krásného města se vám určitě vyplatí!