Nůžkové párty stany a jejich mnohostranné využití

aZahradní nůžkové párty stany Vám určitě nemusíme zdlouhavě představovat. Jedná se vedle zahradních slunečníků o naprosto nepostradatelné společníky na letní období zejména pro ty z nás, kdo často a rádi pořádáme akce pod širým nebem, a to nejen pro naši rodinu a přátele, ale také v rámci naší firmy.

Proč zvolit nůžkový stan?

Nůžkové stany na zahradu mají oproti klasickým stanům řadu výhod! Za všechny jmenujme alespoň snadnou montáž a stavbu, která se s klasickým párty stanem vůbec nedá srovnat, jak je patrné i z následujícího videa https://youtu.be/L2LdjTqIydU. Konstrukce stanu ve tvaru nůžek umožňuje rozložení a naopak složení tohoto typu párty stanu v řádu několika minut. Tato výhoda je sice vyvážena vyšší pořizovací cenou nůžkového párty stanu, ale věřte, že jehojednoduchá a rychlá stavba za ty peníze rozhodně stojí.

Kde všude využijete nůžkový párty stan?

Zjednodušeně řečeno všude tam, kde je zapotřebí zajistit komfort Vašich hostů nebo účastníků akce pod širým nebem. Zahradní párty stan je totiž ochrání před deštěm a větrem, ale i před prudkým slunečním svitem. V případě opravdu nepříznivého počasí je možné díky postranním bočnicím celý stan důkladně uzavřít a vytvořit tak ve stanu příjemné klima. Za horkého slunečného dne zase lze bočnice ze stanu sundat a přeměnit ho na vzdušný zahradní altán. Obě varianty návštěvníci jistě uvítají.

bV rodinném prostředí se nůžkové párty stany osvědčily při grilování a piknicích pod širým nebem, oslavách narozenin, a především při svatbách, kdy párty stan, nebo spíše několik stanů, tvoří vítaný přístřešek pro oddávajícího, ženicha s nevěstou, svatebčany, catering, hudbu…zkrátka pro všechny zúčastněné. Menší typy nůžkových párty stanů o rozměrech 3×3 m si s sebou můžete zabalit i na dovolenou a vytvořit si tak stinný azyl na pláži. Odpočinek u moře tak pozvednete na zcela novou úroveň.

Tip na článek  Sledování zásilek je praktická služba pro všechny

Neméně pestré možnosti využití se nabízejí i ve firemním prostředí. Ať už řešíte organizaci firemního večírku, akce pro obchodní partnery, prezentaci Vaší společnosti pod širým nebem nebo na veletrhu – ve všech těchto případech jistě využijete kvalitní nůžkový párty stan. Majitelé hotelů, restaurací a dalších provozoven mohou párty stan využít i jako chráněný vstup do svého objektu a umístit do něj denní nabídku, menu nebo ceník služeb. V létě pak najde párty stan využití na zahrádkách, kde poskytne mnohem velkorysejší zastínění než tradiční slunečník.

Kupujte nůžkové párty stany výhodně!

V každém případě kupujte párty stany v odpovídající kvalitě. To vůbec neznamená, že musíte za zahradní nůžkový párty stan utratit celé jmění. Naopak – pokud využijete příležitosti a koupíte zahradní párty stany v akci, získáte tak za pár korun skvělého pomocníka, který Vás provede několika letními sezónami.