Diary Work Office Businessman Pen  - NikolayFrolochkin / Pixabay

Diář musí být praktický, ale nezapomínejte při tom ani na originalitu

Klasickým kancelářským notýskům s hnědými deskami už zpravidla odzvonilo. Přesto však není nabídka v obchodech nijak oslňující a pořídit si nějaký alespoň trochu pěkný diář s tím správným rozložením vnitřního prostoru tak často není vůbec jednoduché.

Zpravidla jsou k mání jen diáře několika málo typů s jednobarevnými deskami, čemuž se ve slangu obchodníků říká “pestrá nabídka.“ My vám však dokážeme, že to jde i úplně jinak. A nezáleží na tom, zda sháníte velký plánovací diář nebo třeba ten kapesní, tak akorát do kabelky

Obraťte se na specialisty

Klíčem k úspěchu je nákup u odborníků, kteří se tomuto sortimentu věnují dlouhodobě. Už přes dvacet let to platí o společnosti Helma 365, která je dnes největším producentem výrobků s kalendáriem u nás. A svůj rozsáhlý sortiment vám ráda představí na stránkách Helma365.eu.

Stačí si vybrat, zda chcete měsíční, čtrnáctidenní, týdenní diář nebo dokonce denní diář a následně se rozhodnout podle dalších kritérií. Určitě vás potěší zejména řazení podle velikosti, jež vám ušetří mnoho nepříjemností.

Tip na článek  Sklenářství Brno je synonymem kvality a profesionality

K mání je tak diář kapesní, ale i diář A6, diář A5 či plnohodnotný diář A4. A to vše v rozmanité nabídce barev i textur desek. A nechybí ani šikovné vychytávky ve formě poutka, gumičky, obalů apod.

Náš tip: Doporučujeme diáře FLIP s vyměnitelnou náplní.

Perfektní tip pro reklamní pozornost

Prostřednictvím diářů a kalendářů však můžete skvěle zapracovat také na svém offline marketingu. Věnujte svým stálým zákazníkům či obchodním partnerům dárek, který překvapí i potěší. Vybavte některý z praktických kalendářů nebo diářů svým logem, případně přispějte na dobrou věc a nechte své logo natisknout do kalendářů charitativních.

Více se dozvíte v konkrétní kategorii na e-shopu Helma365.eu. Pokud jste firma, čeká tu na vás okamžitá sleva 20 % na celou objednávku. Soukromí zákazníci pak jistě uvítají bezplatné poštovné při objednávce nad 365 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..