Pojistná ochrana v zaměstnání by neměla být podceňována

Možná se vám to už někdy v minulosti stalo, ale je možné, že jste ještě neměli tu čest. Zůstává pravdou, že riziko je přítomno vždy a všude, bez ohledu na vykonávané povolání. Pokud v práci způsobíte škodu, jste za ni zodpovědní a bohužel, bez platné pojistky, musíte náhradu zaplatit z vlastní kapsy. Může jít i o statisíce a miliony, takže by bylo jistě lepší myslet dopředu a sjednat si pojištění, už jen pro onen pověstný klid v duši, že?

Jednoduché podmínky a rychlá dohoda online

Nemusíte nikam spěchat ani podstupovat osobní schůzky na pobočkách v době pracovního volna. Naopak, v dnešní době, kdy máme vysokorychlostní internet i v řadě menších obcí, se dá i tímto způsobem ušetřit spoustu času. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli, které nabídne celosvětovou platnost (což je velmi praktické pro daleké služební cesty) a nízkou míru spoluúčasti, je oblíbeným artiklem nejen pro řidiče z povolání, ale i další zaměstnání, ve kterých se pracovníci dostanou do blízkého kontaktu s dopravními prostředky. Řidičům je určen i speciální tarif, pod nějž spadá i služební vůz určený zaměstnavatelem k osobnímu využití.

Tip na článek  Rychlá FinPůjčka zajistí finance před výplatou

Nabídka platí pro celý pracovní kolektiv

Výhodou je, že smlouvu nemusíte uzavírat jen jako jednotlivci a pouze sami za sebe, samozřejmostí je i pojistné krytí v rámci pracovního kolektivu firmy. Jedna smlouva pro všechny, rovné podmínky a méně papírování, to je cílem takové nabídky. Protože nebude zkoumán druh pracovní činnosti, obejdete se bez složité administrativy – smlouva je maximálně jednoduchá a přizpůsobená potřebám a přáním pojištěnců.

Pojišťovna ERGO má za sebou čtvrtstoletí historie a nabízí řešení pro malé rodinné firmy i velké provozy. Samozřejmě má také v portfoliu pojištění majetku nebo domácnosti.