Dopravní pásy a gumové podlahy

Pohybujete se v průmyslu a používáte dopravní pásy? Chtěli byste tento prvek implementovat do vašeho výrobního procesu? Neváhejte a navštivte stránky společnosti Adac s.r.o., která se specializuje nejen na dopravní pásy, ale i na gumové podlahy a další příbuzný sortiment!

Průmysl zahrnuje širokou škálu na sobě navazujících procesů a s nimi i plno strojů a zařízení, které jsou potřeba k tomu nejlepšími výkonu. Každá činnost je velmi specifická. Potřebujete-li přepravovat materiál na další zpracování v rámci jednoho místa, pak je k tomu velmi vhodný dopravní pás. Dopravníkové a dopravní pásy jsou různorodé a záleží k jakému účelu a k přepravě jakého materiálu jej potřebujete. Společnost Adac s.r.o. se specializuje na dopravníkové pásy řady SEMPERIT a SIG. Dále jsou vám k dispozici profilové pásy a PVC pláště o šíři 17 či 32 mm.

Oblíbené dopravní pásy řady SEMPERIT jsou výkonné a odpovídají specifickým požadavkům nejrůznějších úkolů a činností. Můžete si vybrat ze široké nabídky konstrukcí a krycích desek, povrchových úprav a specifických provedení. Celkově lze dopravní pás upravit přesně podle vašich požadavků, které budou odpovídat dopravovanému materiálu, budou mít odpovídající vlastnosti, rychlost i budou připraveny přepravovat požadované množství. Společnost Adac s.r.o. dodává pásy pro dopravu různých materiálů. Může se jednat jak o sypké materiály, substráty, či látek s obsahem olejů a tuků. Mohou být použity pro normální namáhání, ale i pro nejdrsnější podmínky v těžebním a zpracovatelském průmyslu.

Pro průmyslové řešení si můžete vybrat i gumové podlahy, které jsou ideální pro místa s vyšším zatížením. Lze po nich dokonce i pojíždět vysokozdvižným vozíkem. Pokládka je rychlá a není nutné lepení, protože se k ukotvení využívá obvodových zámků. Na výběr máte mnoho barev, ze kterých lze vytvářet i barevné obrazce. K dispozici jsou vám gumové podlahy v barvě černé, modré, hnědé, červené, zelené a šedé. Tyto gumové podlahy mají víceúčelové využití a své uplatnění naleznou ve víceúčelových prostorách, na zimních stadionech, v obchodních a skladových prostorách, v divadelních jevištích, televizních a filmových studiích či ve výrobních halách.

1 komentář

  1. […] příjezdová komunikace, parkoviště případně jakákoliv další plocha sestavená z plastové podlahy může být zlikvidována takřka okamžitě. Po rozebrání je připravena sloužit kdekoliv jinde […]

Komentáře nejsou povoleny.