Úsporné sálavé vytápění

Provozujete zimní stadion nebo restaurační zařízení? Chcete zajistit dostatečný komfort co nejširšímu množství zákazníků či návštěvníků? Využijte jedinečné možnosti infračerveného vytápění od společnosti Schwank a dopřejte vašim zákazníkům ten nejlepší komfort!

Tepelné infračervené či plynové zářiče jsou stále více populární. Tyto infračervené zářiče můžete nalézt jak u provozovatelů restaurací, které mají letní zahrádku, tak i například pro zimní stadiony či jiné sportovní haly. Provozovatelé zahrádek získají vyšší procento zákazníků, kteří si raději posedí venku a mohou si tak snadno prodloužit sezónu venkovních zahrádek. Tyto zahrádky rádi využívají nejen kuřáci, ale například i matky s dětmi, které nechtějí chodit do uzavřených zakouřených prostor.

K dispozici jsou vám jak infračervené zářiče, tak i plynové zářiče pro široké využití. Své uplatnění naleznou jak u venkovních zahrádek restauračních zařízení, tak i v průmyslu, kdy je potřeba dostatečně vytápět provozní haly. Náklady sice jsou do začátku trošku vyšší, avšak po jedné až dvou sezónách se vám tyto náklady vrátí a vy si již budete užívat pouze úspory.

Tip na článek  Stránky a internetový obchod zdarma

Sálavé vytápění se hodí pro širokou škálu využití. K dispozici jsou vám jak světlé zářiče, tak i tmavé zářiče, horkovzdušné jednotky nebo systémy s rekuperací tepla. Záleží jen na konkrétním požadavku a podle toho vám bude zvolen optimální program. Široký systém topných systémů může využít téměř každý, protože se jedná o širokospektrální řešení.  Své využití nalezne například i u zimních stadionů  a jejich VIP lóžích, v multifunkčních halách, tenisových nebo squashových halách, různých sportovních areálech, tělocvičnách nebo motokárových arénách.

Jelikož náklady na teplo neustále rostou, pak je dobré se poohlížet i po úspornějších variantách tepla. Jednoduše si spočítejte vaši standardní útrat za teplo a zhodnoťte, jestli má úspora v reálném čase smysl. Určitě mít bude!

Tip na článek  Pošlete si SMS zdarma