Dovolená v Itálii vám vyhřeje kosti

Poohlížíte se již po letní dovolené a vybíráte vhodnou lokalitu? Vyzkoušejte dovolenou v Itálii a určitě nebudete litovat. Itálie je přesně to co hledáte a nabízí mnoho alternativ dovolené, z kterých si vybere určitě každý.

Itálie nabízí nepřeberné množství vyžití a mnoho kulturních památek. V létě se můžete slunit na pobřeží Středozemního moře. Pláží a vhodných lokalit je zde opravdu velké množství – od severu Itálie až na jih. Dovolená Itálie nabízí i Italské Alpy. Zde můžete provozovat pěší turistiku s krásnými scenériemi či se můžete vykoupat v alpských jezerech. Italské Alpy jsou skvělým tipem, pokud hledáte aktivní dovolenou. Alpy můžete samozřejmě využít i pro zimní dovolenou. Lyžařské zájezdy zde vychází poměrně levně, sjezdovky jsou kvalitní a lyžařská střediska zajisté uspokojí i náročné klienty.

Itálie má dlouholetou historii, takže na dovolené se rozhodně nebudete nudit a můžete vyrazit za poznáním.  Oblíbené bývají výlety do Říma, kde mezi pamětihodnosti, které stojí za shlédnutí, rozhodně patří například Koloseum, Fontána di Trevi, Piazza Navona, Andělský hrad, Forum Romanum či Španělské schody. Podívat se zajděte také do Vatikánu – malého státu uvnitř Říma. Prohlédněte si Baziliku svatého Petra či Sixtinskou kapli. Vatikán je také sídlo papeže.

Cestovní agentura NewTravel.cz nabízí různé druhy zájezdů. Vybrat si můžete klasickou dovolenou u moře s možností fakultativních výletů, lyžařské zájezdy, poznávací zájezdy či eurovíkendy. K výběru máte klasické zájezdy Itálie nebo Last minute Itálie. Připravili jsme pro Vás mnoho lokalit. Ubytovat se můžete v luxusních hotelech, apartmánech, horských chatách nebo v penzionech u moře. Dovolenou v Itálii můžete strávit na pevnině, nebo na některém z italských ostrovů (například Sardinii či Sicílii).