Obrazy na zeď

Koupili jste si byt či provádíte rekonstrukci a chcete originální výzdobu na zeď? Navštivte naše stránky a prohlédněte si nabídku obrazů na zeď. V naší široké nabídce si vybere opravdu každý!

Naše široká nabídka ručně malovaných obrazů nabízí tu nejlepší možnost, jak vhodně zvolit tu nejlepší dekoraci na zeď. Obrazy bývají běžnou dekorací ve většině domácností. Naše ručně malované obrazy jsou originální a zajisté se budou líbit nejen Vám, ale zaujmou i Vaše návštěvy. Nabízíme mnoho originálních nejmodernějších obrazu, které jsou momentálně nabízeny na trhu s uměním.

Nabízené ručně malované obrazy neboli olejomalby se vyznačují dlouhou trvanlivostí a kvalitou. V naší nabídce si můžete vybrat z jednoduchých jednodílných obrazů, ale i z obrazů dvoudílných či v poslední době velmi vyžadovaných třídílných, které zaujmou určitě každého. Dále nabízíme i čtyřdílné, pětidílné či vícedílné sestavy, které jsou velmi originální dominantou na Vaši zeď a jsou rozhodně nepřehlédnutelné pro oko každého návštěvníka. V naší nabídce si určitě vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Dále v naší nabídce můžete naleznout i reprodukované obrazy na zeď s ručně domalovanými rámy. Pomocí domalovaného rámu se dosáhne oživení obrazové reprodukce a zvýšení hodnoty díla. Tyto obrazy bývají nabízeny pouze v jednodílném provedení, avšak jsou poměrně žhavým hitem poslední doby.

Nedílnou součástí naší nabídky jsou i originální obrazy českých i zahraničních autorů. Tato díla buď přímo vlastníme, nebo jsme je přijali do komisního prodeje. Obrazy obvykle mívají již svůj historický původ a jejich stáří bývá i několik desítek let. Nabízíme i díla od současných novodobých malířů.

Zakoupíte-li obrazy nad 3 000 Kč, máte od nás dopravné zdarma.