Fasádní barvy

Chystáte si pořídit novou fasádní barvu na Váš dům? Pak právě pro Vás bude dnešní článek jistě zajímavý a užitečný. Představíme Vám velice solidní společnost Murexin, která patří na evropském trhu mezi špičky v oblasti stavební chemie.

Fasádní barvy jsou finálním završením stavby, tudíž bychom neměli podceňovat výběr dodavatele. Právě společnost Murexin Vám zajistí fasádní barvy v té nejvyšší možné kvalitě s vysokou krycí schopností, dostatečnou plnivostí, dlouhou životností a barevnou stálostí.

Výběr kvalitní fasádní barvy nespočívá pouze ve výběru příslušného barevného odstínu, ale měla by mít také funkční přednosti jako např. stálost při zhoršených klimatických podmínkách, vysokou paropropustnost, dostatečné krycí schopnosti a mnohé další.

Společnost Murexin se zabývá nejen prodejem fasádních barev, ale také lepidel, laků a stavební chemie. Pokud tedy potřebujete opravdu bezkonkurenčně kvalitní produkty, pak se obraťte na tuto firmu, která byla založena již v roce 1931.

Navštivte s námi webové stránky murexin.cz a vyberte si kvalitní fasádní barvy ještě dnes. Naleznete zde i komplexní sortiment produktů a online katalogy a vzorníky. Nakupujte rychle a kvalitně za bezkonkurenční ceny. Zde se Vám to jistě podaří. Již žádné zdlouhavé obíhání prodejen a nakupování nekvalitních výrobků.

Pořídit si zde můžete univerzální fasádní barvy, které se hodí pro všechny typy stavebních podkladů jako jsou beton, cihelné zdivo, omítky, dřevo, neželezné kovy atd. Ovšem v nabídce naleznete také speciální fasádní barvy, které jsou určené pro historické objekty.

V současné době naleznete v nabídce společnosti Murexin tyto fasádní barvy:

  •  Fasádní barva KH 30
  •  Fasádní barva Austrosil SX 40
  •  Fasádní barva Eurohousepaint RA 100
  •  Omítka pro váleček RP 05

Velkou výhodou fasádních barev od této společnosti je především to, že Vám nabídne vždy kompletní sortiment potřebných výrobků. Tudíž budete mít vše od jedné značky a jednoho dodavatele. Sortiment pro stavební chemii již nemusíte nakupovat od více dodavatelů, společnost Murexin Vám zajistí vše potřebné a vždy vyhoví Vašich požadavkům.