Operativní leasing

Potřebujete nový vozový park, nebo ten stávající trošku obnovit a zároveň se o vozidla nechcete příliš starat či nemáte nikoho, kdo by se vám o ně dostatečně staral? Vyzkoušejte specifickou službu v této oblasti, tzv. operativní leasing od společnosti Hertz Lease.

Společnost Hertz Lease se stará o vozový park mnoha významných společností po celém světě. Poskytuje specifické služby pro leasing automobilů, čímž je tzv. operativní leasing. Svým zákazníkům nabízí mnoho výhod, které jsou s tímto produktem spojené. Operativní leasing je vlastně dlouhodobý pronájem vozidla či vozidel, aniž byste se museli starat o rizika spojená s financováním či provozem. Podle specifikace vozového parku, zahrnutých služeb, délky leasingu a několika dalších faktorů je dohodnuta cena za tuto službu. A vy už se pak můžete pouze vozit.

Tip na článek  Krabice - zabalte to

Operativní leasing v sobě zahrnuje kompletní správu vozového parku a to od pořízení nových vozidel, jejich provoz a servis až po prodej ojetých vozů. V rámci domluvených podmínek si můžete nechat pravidelně vozový park i obměňovat, aniž byste k tomu potřebovali vlastní kapitál. Budete pravidelně informování o efektivitě celého provozu – budete dostávat reporting o stavu jednotlivých vozidel a provozních nákladech na ně. Pokud žádáte zajistit větší vozový park, můžete počítat i s odpovídající cenou, ve které se budou odrážet i velkoodběratelské slevy na pořízení předmětu leasingu.

Splátku za leasing si můžete dát do účetnictví, protože se jedná o nákladovou položku, což vaše finanční oddělení určitě ocení. Operativní leasing v sobě zahrnuje plno dalších položek, přičemž některé jsou automaticky zahrnuté v rámci tzv. full-service operativním leasingu. Jedná se například o dálniční poplatky, zákonné a havarijní pojištění, servisní náklady včetně pneuservisu a mnohé další, které zajisté oceníte. Navštivte stránky společnosti Hertz Lease ještě dnes a nechte si spočítat náklady na váš nový vozový park.

Tip na článek  Svatební šaty