Firemní facebook stránky

Klesají Vám tržby ve vašem e-shopu a nevíte si rady? Pak právě pro Vás bude následující článek jistě záživný. Představíme Vám velice seriózní firmu, která patří mezi špičky v oboru internetového marketingu.

Společnost Pixolo s.r.o. Vám nejen zhotoví poutavé webové stránky, ale také se postará o to, abyste byli na internetu vidět.  Kvalitní webdesing a špičkové grafické ztvárnění je samozřejmostí. Dále Vás zajistí velice moderní online propojení firemní stránky se sociální sítí facebook.

Facebook je fenoménem dnešní doby a dá se pomyslně říci, že kdo není na Facebooku, ten jako by nebyl. Facebook je mocné reklamní médium a pokud to myslíte s byznysem na internetu vážně, neměli byste v této pomyslné pavučině zakladatele Marka Zuckerberga chybět.

Tip na článek  Povinné ručení a pojištění vozů

Firmy často vymýšlejí, jak na své relativně úzce zaměřené Facebook stránky získat příliv fanoušků. Nasnadě je jedna velmi elegantní a jednoduchá cesta – soutěže na facebooku. Lidé jsou odjakživa hraví, rádi soutěží a pro obyčejné tričko s firemním logem udělají víc než byste tušili.

Pamatujte, že vysoká návštěvnost vašeho e-shopu je faktor, který má obrovský vliv na vaše tržby. Proto využijte mocného nástroje – sociální sítě facebook a staňte se bezkonkurenčním internetovým obchodem.