Ideální dárek pro novomanžele – Svatební dukát

Svatební dukát představuje skvělý svatební dar, který novomanželům bude trvalou připomínkou jednoho z nejvýznamnějších dnů v jejich životě. Darujte novomanželům něco, co přetrvá desetiletí. Darujte jim svatební dukát z pravého zlata o ryzosti 24 karátů.

Zlaté mince nejen na památku

Zlaté mince se odedávna razily na připomínku důležitých událostí, neboť si dokázaly uchovat svoji hodnotu po mnoho let a prostřednictvím vyraženého ornamentu sloužily jako věrné poselství o proběhnutých událostech. Pamětní mince nejsou jen výsadou sběratelů. Nyní máte i Vy jedinečnou možnost nechat vyhotovit speciální zlatý dukát, který může novomanželům po celý život připomínat jejich slib a lásku. Prostřednictvím tohoto daru napomůžete úspěchu manželského soužití a obdarovaní si vás pro tuto snahu jistě budou vážit.

Svatební dukát

Přední strana standardního zlatého svatebního dukátu bude obsahovat siluetu dvojice – muže a ženy. Pár se drží za ruce a stojí v srdci z růží. Námět na tento ornament vytvořila akademická malířka Jiřina Adamcová. Na zadní stranu mince, která je čistá, je možné nechat vyrýt například jména novomanželů a datum svatby, případně jiné informace, které zákazník před započetím práce na zakázce nadefinuje. Hrana zlaté mince je vroubkovaná. Mince je vytvořena v mírně lesklé povrchové úpravě. Dukát je dodáván v plastové ochranné krabičce, která zaručuje jeho bezpečí při převozu a přenášení. Obal je přirozeně dodáván jako standardní součást objednávky bez příplatku.

Tip na článek  Infračervený teploměr se hodí do domácí lékárničky
Ideální dárek pro novomanžele - Svatební dukát
Ideální dárek pro novomanžele – Svatební dukát

Hmotnost mince je asi 3,6 gramů. Doba vyhotovení zakázky je stanovena na tři týdny. Po domluvě je možné dodat vlastní zlomkový materiál, který bude použit na výrobu mince. Minci je rovněž možno nechat zasadit do ozdobného rámečku, díky čemuž ještě více vynikne luxusnost tohoto daru.

Krásná vzpomínka na jedinečnou událost

Člověk má svatbu jen (v ideálním případě) jednou jedinkrát v životě. Dopřejte proto novomanželům takový dar, který vyzdvihne důležitost tohoto dne. Darujte jim nevšední a exkluzivní dar s nádechem nefalšovaného luxusu – darujte jim svatební dukát ze zlata o ryzosti 24 karátů. Zlato vždy sloužilo jako uchovatel hodnoty a cenný dar. Svatební dukát ze zlata poslouží tomuto účelu ještě lépe. Svatební dukát může posloužit jako skvělý dar i pro dlouholeté manžele, kteří slaví výročí svatby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..