iMechanics Eshop – nakupujte chytře

Chcete zvýšit prodej ve vaší firmě? Staňte se moderní společností, která nabízí svoje zboží nebo služby prostřednictvím internetu? Zájem o internetové nákupy v České republice rekordně roste, tak proč si nezaložit svůj vlastní e-shop?

Prodej a nákup prostřednictvím e-shopu je velice oblíbený. Lidé je milují především z toho důvodu, že si vše vyřídí z pohodlí domova, ušetří svůj čas a také peníze.

Pokud chcete mít svůj internetový obchod, pak se obraťte na velice spolehlivou firmu a-net group, a.s.  Firma byla založena již v roce 2003 a vyniká především svými bohatými zkušenostmi v oblasti analýzy, návrhu, vývoje a implementace internetových aplikací.

Tato společnost Vám během několika dnů vytvoří plnohodnotný a funkční internetový obchod.

Díky  kvalitnímu systému iMechanics budete mít  technickou i marketingovou výhodu před ostatní konkurencí. iMechanics eShop totiž vyniká svým nápaditým designem, vysokými programovacími standardy,  profesionálními optimalizacemi pro internetové vyhledávače atd.

Software iMechanics pro Vás bude velice přehledný a jednoduchý. Tento software Vám umožňuje vytvářet neomezené množství kategorií a podkategorií. Nastavovat nejrůznější typy technických parametrů u výrobků a rozlišovat je pomocí variant. Proto je ideálním řešením pro provozování internetového obchodu s jakýmkoliv sortimentem.

Součástí softwaru je také vlastní systém fakturace a jistě Vám potěší i propojení na vnitrofiremní účetní systémy. Na webových stránkách si můžete prohlédnout reference od spokojených zákazníků a také si spočítat online cenu internetového obchodu.

Vytvoření internetového obchodu Vaší firmě jistě přinese mnoho úspěchů a spokojených klientů.

Software iMechanics se stal nejprodávanějším profesionální řešením e-shopů a to jak v ČR, tak i na Slovensku. eShop je dnes neodmyslitelnout součástí byznysu, tak proč řešit vytvoření eshopu, když profesionální vysoce použitelná řešení jsou již dávno na světě.