Parfémy pro muže

Chcete působit na své okolí sexy a neodolatelně? Pak si pořiďte svůdnou vůni, díky které po Vás ženy budou doslova šílet. Čich je ze všech pěti lidských smyslů nejrychlejší, tudíž vaše okolí vnímá vůni jako první věc.

V dnešním článku Vám poradíme, jak si správně vybrat parfém a okouzlit tak ženu vašich snů. Jelikož smyslný parfém dokáže rozpálit každou ženu.

Jistě mi dáte za pravdu, že vonící muž je daleko více považován za svůdného než ten, který parfém nepoužívá vůbec. Správně vybraná vůně totiž dokáže přímo útočit na naše smysly a probouzí v nás různé instinkty a představy.

Záleží na každém muži, jakou vůni si ke svádění zvolí. Výběr vůně nepodceňujte a vyhraňte si na něj dostatečný čas. Není totiž možné přijít do parfumerie, otestovat všechny vzorky najednou a hned si vůni vybrat. Každý parfém potřebuje určitou dobu na to, aby se jeho vůně rozležela a plně se rozvinula.

Nikdy nezkoušíme více než pět vzorků vůní, jelikož poté už nejsou naše čichové buňky schopné rozpoznat intenzitu vůně.

Parfém je vhodné zkoušet přímo na vašem těle a nejlépe pak na prokrvená místa. Nikdy parfém neaplikujeme na testovací papírky, nechceme si přeci donést domů parfém, který nám na našem těle nebude vůbec vonět.

Každý muž by si měl vybírat vůni dle své osobnosti. Sportovní muži upřednostňují vůně svěží, citrusové a plné energické. Elegáni zase raději zvolí vůně těžší a kořeněné.

Každý muž je jiný typ a právě podle něj by měl volit i svůj parfém. Dnešní muži se nebojí být jedineční a okouzlující pro své okolí. Dokáží si vybrat nápadité vůně, které ženy opravdu ocení. Pokud si chcete koupit opravdu kvalitní a cenově dostupné parfémy, navštivte e-shop http://www.parfums.cz/parfemy-muzi/, kde ušetříte až polovinu svých peněz oproti nákupu parfému v kamenných prodejnách.

Těšit se můžete na luxusní parfémy např. těchto značek: Armani, Davidoff, Diesel, Hugo Boss, Gucci, Chanel, Calvin Klein, Dior, DKNY  a mnohé další.

Jistě budete nadšeni z širokého výběru originálních a značkových vůní. Zavítejte ještě dnes na tento web a objednejte si parfém, který se stane vaším každodenním zpestřením všedního života.

Pánské parfémy v tomto e-shopu dokáží uspokojit i toho nejnáročnějšího muže.

Skladování parfémů:

  • – parfém nikdy nevystavujeme na sluneční místa
  • – skladovat je v teplotě do 20 stupňů
  • – udržovat parfém na temných místech ( nejlépe v krabičce)

 

 Trvanlivost parfémů:

  • po otevření parfémů se doporučuje spotřeba do 2 let
  • – nepoužitý, tedy uzavřený parfém Vám vydrží i 5 let

 

 Parfém je jako vzpomínka, kterou si na vás ostatní uchovají.