Internetový obchod pro vaše zdraví i zdraví vašich mazlíčků

Zajímáte se o přírodní kosmetiku? Chcete zajistit zdraví a vitalitu vám i celé vaší rodině? Navštivte stránky zdravého obchodu eVitality.cz, které pomohou získat zpět ztracenou vitalitu a energii do života!

Základním posláním společnosti Vetrisol, která provozuje e-shop eVitality.cz, je pochopit potřeby spotřebitele v jedenadvacátém století. Jedná se především o to, aby zákazníci lépe vypadali, měli elán do života a celkově se lépe cítili. K tomuto účelu zde naleznete doplňky stravy, kosmetiku, veterinární výrobky i ektoparazitika. Veškeré přípravky jsou na přírodní bázi a pochází od ryze české společnosti Vetrisol, které je nejen prodává, ale zároveň vyvíjí, testuje a distribuuje.

V nabídce společnost naleznete doplňky stravy, což jsou přírodní preparáty, které slouží k doplnění různých potřebných látek do našeho organismu. Tyto látky se vyskytují i ve stravě, ale obvykle v malém nedostatečném množství. Doplňky stravy (jedná se například o DMAE na podporu paměti a učení, Enaden pro dodání buněčné a mentální energie, či Visilut pro správnou funkci očí) obsahují vitamíny, minerály a mnoho dalších prospěšných látek. Tyto přírodní přípravky dodají vašemu tělu buněčnou i mentální energii, podpoří paměť, správný vývoj organismu i nabízí například komplexní program pro vaše oči. Dále zde naleznete kosmetiku. Je to přírodní kosmetika vhodná pro terapii kožního ekzému i k běžnému ošetření pokožky. Sekce ektoparazitika obsahuje přípravky k bezpečné likvidaci přisátých klíšťat, která paralyzuje a poté je možné bezpečně odstranit zakousnuté klíště. K dispozici máte přípravek Ixoderm, který je určen pro lidi, ale také Ixoderm Vetri určený pro odstranění klíšťat našich domácích mazlíčků. Pro ně jsou určeny i výrobky ze sekce veterinární výrobky, kde se nachází preparáty pro naše domácí mazlíčky, kterým pomohou chránit a vyživovat klouby, posilovat imunitní systém i regenerovat srst.

Tip na článek  Jednoduché hubnutí s Obethinem