Gold Is Money Gold Bars Gold Shop  - hamiltonleen / Pixabay

Investiční zlato vám dokáže nejlépe zúročit vaši investici

Většinou je nám zlato  doporučováno jako střednědobá nebo dlouhodobá investice, tedy ne jako krátkodobý produkt pro rychlé zbohatnutí. Ovšem aktuální divoká situace okolo koronaviru a inflace staví tohle po staletí neměnné pravidlo tak trochu na hlavu.

Vydělat totiž můžete už po několika letech, stačí vsadit na investiční zlato ve formě slitků nebo zlatých mincí. Jeho cena je momentálně velmi příznivá a určitě to nevypadá na propad. Takže pokud hledáte výhodnou investici, může se jí stát právě tento drahý kov.

Investiční zlato je v rámci EU osvobozeno od DPH

Ano, tuto velkou výhodu bychom dozajista měli také zmínit. Při nákupu od těch správných odborníků také navíc jako bonus získáte záruku jeho pravosti a ryzosti. Vsaďte třeba na ty, kteří už 17 let sídlí v pražském Obecním domě. Zlato dováží ze zahraničí, a to přímo od dceřiné společnosti rakouské centrální banky, takže rozhodně nekupujete zajíce v pytli.

Investice, která nikdy neztratí na hodnotě

Jestliže chcete zabezpečit svoji rodinu nebo firmu a zvažujete také  jako další možné alternativy kupříkladu nákup nemovitostí nebo umění, pak byste měli vědět jedno: drahé kovy svou hodnotu neztratí, ani když se  s vaším domem něco stane. Nevadí jim oheň, povodeň ani jakákoliv jiná katastrofa. Nemohou se zničit a o to bezpečnější jsou.

Tip na článek  Nakupujte na itek.cz

Zlato můžete také výhodně odprodat

Jste ve zcela opačné situaci a potřebujete své domácí železné (tedy vlastně zlaté) zásoby co nejlépe zhodnotit? Pak vsaďte na společnost Zlaté mince Numismatika, již po dlouhá léta sídlící v pražském Obecním domě. Ta vám zlaté slitky nejenom prodá, ale také je od vás vykoupí. Přijímá velké portfolio značek, například Metalor, Credit Suisse, Rand Rafinery, Umicore,  Agosi, Heimerle + Meule, UBS, Johnson&Matthey, Heraeus Hanau, Umicore, Sempsa, Ambivalenci, Royal Canadian Mint či  Rand Rafinery. Tady tak se svými zlatými slitky zaručeně uspějete. Více se dozvíte na stránkách zlate-mince.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..