Jak efektivně snížit hluk

Hluk je v dnešní době velký problém. Nadměrná hlučnost se vyskytuje nejen v průmyslových odvětvích, ale i v běžném životě. Pokud tedy potřebujete pomoct s nadměrnou hlučností, pak si nechte vyrobit protihlukové desky či panely na míru!

V dnešní době se s hlukem setkáváme všude. Může se jednat o hluk z průmyslu, ale i od silnic či železničních tratí. Naštěstí to je řešitelné, protože si můžete nechat zhotovit protihlukové stěny na míru. Společnost SAI ATIS se zabývá možnostmi odhlučnění a montáží akustických krytů a tlumičů hluku na míru. Velmi žádané jsou protihlukové stěny SAI ATIS, které pomohou odhlučnit především průmyslová a energetická zařízení. Protihlukové stěny a zástěny lze použít jak ve vnitřních prostorách, tak i ve venkovním prostředí. Základem je provedení akustické studie umožňující zvolení optimálního řešení. Využití je široké, ale nejvíce jsou protihlukové stěny využívány pro odhlučnění transformátorů, chladících jednotek, výrobních linek, obráběcích či tvářecích strojů.

Oblíbené jsou také protihlukové desky a panely eliminující šíření různých zvuků a tím omezující jejich škodlivým účinkům. Montáž je snadná a umožňuje širokou škálu využití. Protihlukové desky jsou navrženy tak, aby co nejvíce eliminovaly nežádoucí zvuky a ochránily tak okolí od nežádoucích účinků. K dispozici jsou vám protihlukové panely, které disponují tím nejlepším provedením a použitými materiály. Pro průmysl mají široké využití hlukové kryty, kterými lze zakrýt hlučné stroje a fungují tak jako efektivní tlumiče hluku v průmyslových odvětvích.

Nabízené tlumiče hluku SAI ATIS pochází od dodavatelů z České republiky, ale i z celé Evropy. Dodavatelé jsou vybíráni tak, aby jejich výrobky odpovídali té nejvyšší kvalitě a poskytovali vysoce funkční produkty z oblasti protihlukových systémů. Pokud tedy i vy máte problém s hlukem, nechte si provést měření hluku a vyberte si z široké nabídky protihlukových produktů.